Мирослав Скорик: «Велика мрія — просто творити та жити для душі»

Нещодавно музична спільнота відзначила день народження знаного в усьому світі українського композитора, музикознавця, народного артиста України, лауреата премії ім. Т.Г .

Читать далее

Олеся Лейченко: «Участие в шоу «Голос країни-10» — незабываемый этап моей жизни»

Музыка и вокал присутствует в жизни каждого из нас. Если мы не поем профессионально, то делаем это в караоке, с близкими за праздничным столом или просто напеваем понравившуюся мелодию.

Читать далее

Татьяна Шевелько: «Старые вещи могут стать частью искусства» (фото)

Днепрянка Татьяна Шевелько создает необычные объемные картины в стиле стимпанк, используя вместо красок шестеренки из конструктора, кусочки молнии от старой юбки, пружинки, неработающий механизм будильника и прочие детали.

Читать далее

На Дніпропетровщині майстриня створює унікальні вироби із вовни (фото)

На Дніпропетрощині живе майстриня, яка робить унікальні вироби із вовни. Кожна її річ в єдиному екземплярі. Надія Васильєва — директор Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читать далее

Оксана Тижненко: «Вишиванка — це оберіг для українців».

Щороку третього четверга травня відзначається Всесвітній день вишиванки. На це свято багато українців надягають вишиті барвисті сорочки. Популярність вишиванок росте все більше, це своєрідний унікальний код українського етносу, що відображає національну традицію народу.

Читать далее

Максим Кавун: «Историческое наследие Днепропетровщины может стать значимым для Украины»

Ежегодно 18 апреля в Украине отмечают День памятников истории и культуры, установленный президентским указом 23 августа 1999 года. Одновременно весь мир празднует Международный день памятников и исторических мест.

Читать далее

На Дніпропетровщині майструють неповторні старосвітські та сучасні бандури (фото)

У місті Підгородне, що на Дніпропетровщині, функціонує єдиний у регіоні Центр кобзарського мистецтва. Їх в Україні існує лише три. Саме тут виховують юних кобзарів та навчають грати на старих українських музичних інструментах.

Читать далее

Житель Дніпра першим у місті почав проводити екскурсії українською

21 лютого в світі відзначали День рідної мови та День екскурсовода. Для Віктора Єкшова, котрий називає себе Паном Мандрівником, обидва свята знакові, адже він першим у Дніпрі кілька років тому почав проводити екскурсії українською.

Читать далее

Майстриня з Дніпропетровщини виготовляє яскраві ляльки-мотанки (фото)

У Дніпрі живе майстриня, яка виготовлєя загадкові, яскраві, історичні ляльки-мотанки. Вони посідали вагоме місце в історії нашого народу та служили берегинями сімейного благополуччя та домашнього затишку.

Читать далее

Вишивальниця з Дніпропетровщини усі свої роботи створює з душею (фото)

10 листопада відзначали Міжнародний день вишивальниць. Це свято припадає на час вшанування християнської великомучениці Параскеви. Ще за часів Київської Русі її вважали покровителькою домашнього вогнища та затишку.

Читать далее