Майстриня з Дніпропетровщини виготовляє яскраві ляльки-мотанки (фото)

У Дніпрі живе майстриня, яка виготовлєя загадкові, яскраві, історичні ляльки-мотанки. Вони посідали вагоме місце в історії нашого народу та служили берегинями сімейного благополуччя та домашнього затишку.

Читать далее

Вишивальниця з Дніпропетровщини усі свої роботи створює з душею (фото)

10 листопада відзначали Міжнародний день вишивальниць. Це свято припадає на час вшанування християнської великомучениці Параскеви. Ще за часів Київської Русі її вважали покровителькою домашнього вогнища та затишку.

Читать далее

«Prime Orchestra»: «Креативный подход к работе рождает креативные отношения в коллективе»

Карантин – это возможность «углубиться» в любимое дело, поглощать новые знания, больше работать и создавать, заниматься домашними делами и подбадривать окружающих.

Читать далее

Художниця з Дніпра малює пейзажі в українських селах (Фото)

Є художники, котрі прагнуть зображувати краєвиди, популярні серед туристів, розтиражовані. А є художники, яким більше до вподоби відкривати для себе та глядачів незвідані куточки країни.

Читать далее

Самый взрослый художник из Каменского продолжает удивлять своими работами (Фото)

В чем заключается секрет счастливой жизни и долголетия? Семья, любимое дело, которое приносит удовольствие. В этом уверен Геннадий Темнышев — самый взрослый художник из Каменского, который с детства любит искусство и посвятил этому всю свою жизнь.

Читать далее

Мешканка Дніпропетровщини своїм талантом здивувала Європу

Сімдесятирічна жителька села Новоолександрівка, що на Дніпропетровщині, Любов Насєня володіє унікальним талантом: художнім свистом. Жінка не має музичної освіти, однак, як сама каже, спів лунає самостійно.

Читать далее

Дніпро відвідав справжній маестро (Фото)

Справжній маестро, талановитий композитор та найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник відвідав Дніпро у рамках Всеукраїнського музичного туру. Композитор та піаніст українського походження відомий як засновник «безперервної музики».

Читать далее

До Дніпра з концертом приїхали «котики»

Цей гурт має дуже незвичну назву — «Jazzforacat», що означає «Джаз для кота». Шанувальники ж називають
їх просто «котиками». Нещодавно учасники Х-Фактора завітали з концертом до Дніпра.

Читать далее

Ірена Карпа представила дніпрянам «Добрі новини з Аральського моря»

На першому книжковому фестивалі у Дніпрі відома письменниця і тоді ще перша секретарка з питань культури посольства України у Франції Ірена Карпа пообіцяла, що, імовірно, на другий Book Space приїде зі своїм новим романом, на який її читачі чекали вісім років.

Читать далее

Художница Angy из Днепра создает необычные картины (Фото)

Современное искусство набирает все большей популярности. Неповторимость, смелые решения и стиль — это главные инструменты нынешнего художника. Примером такого креативного творца является Angy из Днепра.

Читать далее