Франшиза – універсальний бізнес-рецепт для МСБ

У Дніпрі всі охочі мали унікальну можливість зануритись у світ франчайзингу. 18 липня відбулася бізнес-конференція під назвою «Франчайзинг – як один із дієвих інструментів розвитку МСБ».

Молодих фахівців в села області залучають безкоштовними квартирами

Соціальне житло для молодих сільських фахівців сьогодні прискореними темпами будується в Дніпропетровській області. Таким чином обласна влада прагне залучити нові кадри в сільську місцевість.

ДТЭК Днепрооблэнерго улучшает работу контакт-центра

Энергоснабжающая компания перенимает лучшие практики обслуживания клиентов у одного из лидеров мобильного рынка в мире «Vodafone UA» — для повышения качества и оперативности работы своего контакт-центра — 0800 500 444.

Оксана Ботурчук: «На каждых Играх — ­разные эмоции»

Уроженка Никополя, легкоатлетка Оксана Ботурчук за 10 лет спортивной карьеры в составе паралимпийской сборной Украины завоевала семь медалей.

У музеї «Літературне Придніпров’я» відкриють таємниці лозоплетіння

Сьогодні, 28 вересня,  в музеї «Літературне Придніпров’я» (пр. Яворницького, 64)  о 16.00 на першому поверсі відкриється виставка народного майстра Любові Мукасеевой і її вихованців, на якій будуть представлені найцікавіші предмети, виготовлені з лози.

Микола Яковлев: «Зацікавити навчанням допомогли ігри»

Мешканець Новомосковська Микола Яковлев — людина, яка не тільки навчає грати в ігри, а й передусім розвиває логіку та вчить дорослих і дітей, незважаючи на будь-які життєві труднощі, боротися за власну долю.

Петриківське професійно-технічне училище № 79 радо відкриває двері для учнів

Мальовниче селище Петриківка, розташовувалось по обидва береги невеличкої річки Чаплинка. Здавна Петриківка славилась своїм самобутнім Петриківським орнаментом та народними умільцями – народними художниками.

Політехнічний коледж – навчальний заклад для тих, хто мріє про якісну освіту

«Обрати професію – обрати долю», — радить відоме прислів’я, зміст якого глибоко розуміють усі батьки, турбуючись про виховання та навчання своїх дітей, відчуваючи відповідальність за їх визначення у надзвичайно динамічному та мінливому світі професій.