Незвичайні актори з Кривого Рогу підкорили столичну сцену

Напередодні Міжнародного дня «дітей сонця», який відзначається 21 березня, в Маріуполі та Києві на сцені столичного Театру на Подолі відбулися прем’єри інклюзивного мистецького проекту «Краще разом» з Кривого Рогу.

Читать далее

Днепрянин рассказал о первых «шагах» всем известной академии

За 100 лет существования Национальной академии наук Украины представлено множество имен ученых, внесших бесценный вклад в развитие не только отечественной, но и мировой науки.

Читать далее

Спорт полностью «поглотил» жизнь чемпионки из Днепропетровщины (Фото)

В свои 17 лет Валерия Иваненко из Пятихаток — надежда украинской легкой атлетики, ведь каждое высокое спортивное достижение — это весомый вклад в международный престиж Украины.

Читать далее

Голова Васильківської громади розповів про життя району і людей

«У пріоритеті нашої роботи є людина. І це принципово», —  так розпочав своє одкровення для нашого часопису та ще й напередодні свята органів самоврядування Сергій Володимирович Павліченко, з квітня 2002 року — голова Васильківської селищної ради і з 19 грудня 2016 року — голова виконавчого комітету Васильківської селищної ради та Васильківської об’єднаної територіальної громади, до якої ввійшли три сільські ради: Великоолександрівська, Воскресенівська та Богданівська.

Читать далее

Перша регіональна Агроконференція AgroDay Dnipro

Аграрії Дніпропетровщини все активніше освоюють зарубіжні ринки. Сьогодні до 9% загального експорту сільгосппродукції припадає саме на наш регіон. Труднощі, з якими стикаються на шляху до зарубіжного споживача, а також існуючі нині можливості підтримки аграріїв обговорили під час першої регіональної агроконференції AgroDay Dnipro, організованої Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Читать далее

Художник з Кривого Рогу перетворює стіни в унікальні картини (Фото)

У Кривому Розі стіни загальноосвітньої школи № 33 перетворили на картини. Автор — місцевий художник
Віталій Бигич, який зобразив на стінах пейзажі та визначні краєвиди міста.

Читать далее

Якісний бізнес-план зацікавить інвестора

Як презентувати свій проект, аби зацікавити потенційного інвестора? Як заставити його повірити у вашу ідею та вкласти інвестиції для втілення її в життя?

Читать далее

Парни из Кривого Рога украсили город необычными граффити (Фото)

В последние годы современное уличное искусство активно «прописалось» в Украине. Только в Кривом Роге появилось множество муралов и граффити, которые постепенно превращают серый город в огромную картинную галерею.

Читать далее

Житель Днепропетровской области уже 15 лет дружит с пчелами

19 августа — профессиональный праздник пасечника. Его учредили летом 1997 года указом Президента Украины. Пчеловодство в нашей стране всегда было распространенным — чуть ли не в каждой усадьбе стояли ульи — и остается таковым: по некоторым подсчетам, каждая седьмая тонна меда, собранная сегодня в мире, — украинская.

Читать далее

Марьян Корбут из Марганца собрал необычную коллекцию черепицы (Фото)

В наше время люди коллекционируют самые разные вещи. Кто-то банально собирает значки и марки, а кому-то интересны довольно необычные предметы. Среди таких людей — наш земляк, молодой парень из Марганца Марьян Корбут, который собрал коллекцию… черепицы.

Читать далее