Перша регіональна Агроконференція AgroDay Dnipro

Аграрії Дніпропетровщини все активніше освоюють зарубіжні ринки. Сьогодні до 9% загального експорту сільгосппродукції припадає саме на наш регіон. Труднощі, з якими стикаються на шляху до зарубіжного споживача, а також існуючі нині можливості підтримки аграріїв обговорили під час першої регіональної агроконференції AgroDay Dnipro, організованої Центром інформаційної підтримки бізнесу, заснованим при Дніпропетровській торгово-промисловій палаті за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Читать далее

Художник з Кривого Рогу перетворює стіни в унікальні картини (Фото)

У Кривому Розі стіни загальноосвітньої школи № 33 перетворили на картини. Автор — місцевий художник
Віталій Бигич, який зобразив на стінах пейзажі та визначні краєвиди міста.

Читать далее

Якісний бізнес-план зацікавить інвестора

Як презентувати свій проект, аби зацікавити потенційного інвестора? Як заставити його повірити у вашу ідею та вкласти інвестиції для втілення її в життя?

Читать далее

Парни из Кривого Рога украсили город необычными граффити (Фото)

В последние годы современное уличное искусство активно «прописалось» в Украине. Только в Кривом Роге появилось множество муралов и граффити, которые постепенно превращают серый город в огромную картинную галерею.

Читать далее

Житель Днепропетровской области уже 15 лет дружит с пчелами

19 августа — профессиональный праздник пасечника. Его учредили летом 1997 года указом Президента Украины. Пчеловодство в нашей стране всегда было распространенным — чуть ли не в каждой усадьбе стояли ульи — и остается таковым: по некоторым подсчетам, каждая седьмая тонна меда, собранная сегодня в мире, — украинская.

Читать далее

Марьян Корбут из Марганца собрал необычную коллекцию черепицы (Фото)

В наше время люди коллекционируют самые разные вещи. Кто-то банально собирает значки и марки, а кому-то интересны довольно необычные предметы. Среди таких людей — наш земляк, молодой парень из Марганца Марьян Корбут, который собрал коллекцию… черепицы.

Читать далее

На Дніпропетровщині аварія забрала життя двох молодих людей (Фото)

У Нікопольському районі Дніпропетровської області внаслідок зіткнення автомобіля з мотоциклом загинуло 2 людини. Дорожньо-транспортна пригода сталася 28 липня близько 23:00 між селами Приміське та Старозаводське.

Читать далее

В Днепропетровской области рухнул аварийный мост (Фото)

В Павлоградском районе Днепропетровской области рухнул мост. ЧП произошло в тот момент, когда по путепроводу ехал грузовик, перевозивший зерно. Об этом пишут «Подробности».

Читать далее

Як Сергій Винокуров з Кам’янського пройшов шлях від простака до героя

Нещодавно в Академічному музично-драматичному театрі ім. Лесі Українки м. Кам’янське відбулася гучна прем’єра «Маріци» незрівнянного Імре Кальмана. Одну з головних ролей у ній грає Сергій Винокуров.

Читать далее

Более 2400 детей отдохнут в детских оздоровительных лагерях ДТЭК Павлоградуголь

В детских оздоровительных лагерях ДТЭК Павлоградуголь: им. Сергея Маркова, «Пролисок» и «Павлоградец» стартовала первая смена 2018 года. За все лето здесь отдохнут и наберутся сил перед новым учебным годом более 2400 детей работников шахтоуправлений и филиалов Павлоградугля.

Читать далее