Чому на Дніпропетровщині університети переходять на дистанційне навчання

На Дніпропетровщині більшість університетів і закладів професійно-технічної освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання. Такі заходи – через ріст захворюваності на COVID-19 у регіоні.

Читать далее

Вилкул: Мы поддержим днепровских производителей, чтобы жители области были обеспечены качественными продуктами по доступным ценам

Александр Вилкул – лидер Блока «Украинская перспектива», встретился с трудовым коллективом фабрики «Алан», которая производит мясные продукты. Один их главных вопросов, который прозвучал от работников: «Будет ли обеспечена поддержка днепровских предприятий, чтобы у людей была работа с достойной зарплатой?»

Читать далее

Оксана Живага: «Сбор грибов — хобби, которое объединяет семью» (Фото)

3 октября отмечается Всемирный день грибника. Хотя для истинного охотника за грибами любой продуктивный выход в лес — уже праздник. Чтобы окунуться в мир этого, на самом деле, весьма азартного увлечения, корреспондент «Вістей» отправилась на встречу с Оксаной Живагой, которая имеет многолетний опыт грибника.

Читать далее

В Днепре любовь к животным творит чудеса (Фото)

4 октября отмечается Всемирный день защиты животных, который посвящен всем ласковым и игривым, хвостатым и четырехлапым, пушистым и короткошерстным, грызунам и пернатым.

Читать далее

Справжній господар з Дніпропетровщини гордиться своїм найвищим титулом (Фото)

Так вважає Віктор Анатолійович Дубовик, голова СФГ «Україна-2000» Васильківського району,  депутат Дніпропетровської обласної ради трьох скликань і нині діючий депутат від 39-го виборчого округу. 

Читать далее

Унікальна громада Дніпропетровщини: чи потрібні селу інвестори?

Незабаром Раївська об’єднана територіальна громада, що утворилася з десяти сільських рад Синельниківського району, святкуватиме своє триріччя. Вона по-своєму унікальна, бо, на відміну від інших, не має яскраво вираженого центру і околиць — натомість усі території у складі ОТГ рівні у своїх можливостях.

Читать далее

У Покрові затримали любителя чужих велосипедів

Протягом місяця у Покрові чоловік викрав скутер та чотири велосипеди. Повідомляють в ГУНП України у Дніпропетровській області.

Як встановили поліцейські, 30 липня невідомий заволодів скутером із двору по вул.

Читать далее

Юный фокусник из Кривого Рога мечтает создать собственное шоу иллюзий (Фото)

Национальный реестр рекордов пополнился новым рекордсменом. Семилетний фокусник из Кривого Рога Александр Загарий стал самым молодым иллюзионистом Украины. Несмотря на свой юный возраст, в арсенале у мага уже 65 фокусов, от которых захватывает дух как у маленьких, так и взрослых зрителей.

Читать далее

Світлана Спажева: «Я щиро пишаюся нашою громадою» (Фото)

Дивлюсь на цей красивий жіночий портрет і думаю, як давно я знаю Світлану Анатоліївну Спажеву, ще з тих далеких 90-х, коли вона молода-молода працювала в районній державній адміністрації на своїй рідній Покровщині і під керівництвом незабутнього Івана Івановича Лободи.

Читать далее

Лікар з Дніпропетровщини служить людяній медицині вже більше 30 років (Фото)

Герой цієї короткої повісті на фото у білому професійному медичному халаті. Кажуть, що давно-давно англійський лікар Джозеф Лістер сказав про антисептичні властивості білого одягу, а сам білий колір налаштовує пацієнта на довіру до лікаря, бо це як символ чистоти думок і вчинків.

Читать далее