Світлана Спажева: «Я щиро пишаюся нашою громадою» (Фото)

Дивлюсь на цей красивий жіночий портрет і думаю, як давно я знаю Світлану Анатоліївну Спажеву, ще з тих далеких 90-х, коли вона молода-молода працювала в районній державній адміністрації на своїй рідній Покровщині і під керівництвом незабутнього Івана Івановича Лободи.

Читать далее

Лікар з Дніпропетровщини служить людяній медицині вже більше 30 років (Фото)

Герой цієї короткої повісті на фото у білому професійному медичному халаті. Кажуть, що давно-давно англійський лікар Джозеф Лістер сказав про антисептичні властивості білого одягу, а сам білий колір налаштовує пацієнта на довіру до лікаря, бо це як символ чистоти думок і вчинків.

Читать далее

У природи карантину немає: на Дніпропетровщині ботанічний сад вражає красою (Фото)

Співробітники Криворізького ботанічного саду вкотре нагадують мешканцям Дніпропетровщини, що територія саду на період карантинних обмежень зачинена для відвідувачів. Але у природи карантину немає.

Читать далее

Самый взрослый художник из Каменского продолжает удивлять своими работами (Фото)

В чем заключается секрет счастливой жизни и долголетия? Семья, любимое дело, которое приносит удовольствие. В этом уверен Геннадий Темнышев — самый взрослый художник из Каменского, который с детства любит искусство и посвятил этому всю свою жизнь.

Читать далее

У Дніпровському почав працювати ще один сімейний лікар

Жителям Дніпровського можна не хвилюватися за своє здоров’я. Нещодавно перед людьми постали наслідки медреформи – один сімейний лікар на все селище, який просто фізично не зможе охопити усіх місцевих.

Читать далее

Временная «пауза» или вечный «стоп»? Днепровское стремится в ОТГ

Когда есть возможности, но нет желания. Жители Днепровского продолжают ощущать на себе безынициативность власти. В то время, как другие населённые пункты уже развиваются в полной мере – экономят энергию, развивают малый бизнес, ремонтируют дороги, а еще и дают детям возможность получать хорошее образование, у нас – полный ряд антонимов к данным словосочетаниям.

Читать далее

У селищі Дніпровському починається тепловий коллапс

Охайне селище на березі Дніпра поряд з автомобільними дорогами та залізницею старанно роблять депресивною дірою, де немає тепла, а діти не можуть відвідувати садок і школу.

Читать далее

Как быть с деньгами при децентрализации и создании ОТГ?

Своя территория – свои решения. Где это видано, чтобы люди сами решали, какие фонари им ставить у сельского клуба, какую детскую площадку выбрать для школьников и куда распределить сэкономленные средства?

Читать далее

Отопительный сезон в школе и амбулатории Днепровского оказались под угрозой

Школа, в которой учатся более 500 детей и единственная амбулатория села Днепровское могут остаться без тепла. Жители, ставшие заложниками ситуации, дошли уже даже до Президента, сообщает Dnepr.info

Читать далее

Дві дороги лікаря з Дніпропетровщини Олега Яковіна (Фото)

Одна дорога — на роботу до Синельниківської центральної районної лікарні, друга — додому, до сім’ї. Ось такий він — наш Олег Борисович Яковін — талановитий хірург-травматолог, справді геній у своїй професії, якій віддав уже майже 40 років життя, рятуючи травмованих пацієнтів і повертаючи їм радість життя.

Читать далее