Бібліотеки Дніпропетровщини отримали повне зібрання творів Лесі Українки

34 бібліотеки Дніпропетровщини отримали повне академічне зібрання творів Лесі Українки. У кожному комплекті – 14 томів. Видання підготували до 150-річчя з дня народження української поетеси та письменниці.

Читать далее

На Дніпропетровщині майстриня створює унікальні вироби із вовни (фото)

На Дніпропетрощині живе майстриня, яка робить унікальні вироби із вовни. Кожна її річ в єдиному екземплярі. Надія Васильєва — директор Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читать далее

На Дніпропетровщині виявили нові випадки COVID-19

За добу на Дніпропетровщині виявили 771 новий випадок коронавірусної хвороби. Одужали 1917 мешканців області. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Читать далее

Поліцейські Дніпропетровської області здійснили мрію пенсіонерки (фото)

Поліцейські-кінологи Дніпропетровської області здійснили мрію пенсіонерки з Дніпра. Жінка захопилася серіалом про роботу службових поліцейських собак та плекала надію на власні очі побачити цих розумних чотирилапих помічників на службі в поліції.

Читать далее

На Дніпропетровщині за добу на коронавірус захворіло вдвічі менше людей, ніж одужало

За добу на Дніпропетровщині підтвердили 137 нових випадків COVID-19. Одужало 324 людини. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За даними обласного лабораторного центру МОЗ України, у Дніпрі виявили 81 новий випадок.

Читать далее

У Дніпропетровській області коронавірус продовжує набирати оберти

За даними Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України за минулу добу в регіоні виявили 1174 нові випадки коронавірусної хвороби. Натомість ще 281 людина одужала.

Читать далее

Вишивальниця з Дніпропетровщини усі свої роботи створює з душею (фото)

10 листопада відзначали Міжнародний день вишивальниць. Це свято припадає на час вшанування християнської великомучениці Параскеви. Ще за часів Київської Русі її вважали покровителькою домашнього вогнища та затишку.

Читать далее

Чому на Дніпропетровщині університети переходять на дистанційне навчання

На Дніпропетровщині більшість університетів і закладів професійно-технічної освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання. Такі заходи – через ріст захворюваності на COVID-19 у регіоні.

Читать далее

Вилкул: Мы поддержим днепровских производителей, чтобы жители области были обеспечены качественными продуктами по доступным ценам

Александр Вилкул – лидер Блока «Украинская перспектива», встретился с трудовым коллективом фабрики «Алан», которая производит мясные продукты. Один их главных вопросов, который прозвучал от работников: «Будет ли обеспечена поддержка днепровских предприятий, чтобы у людей была работа с достойной зарплатой?»

Читать далее

Оксана Живага: «Сбор грибов — хобби, которое объединяет семью» (Фото)

3 октября отмечается Всемирный день грибника. Хотя для истинного охотника за грибами любой продуктивный выход в лес — уже праздник. Чтобы окунуться в мир этого, на самом деле, весьма азартного увлечения, корреспондент «Вістей» отправилась на встречу с Оксаной Живагой, которая имеет многолетний опыт грибника.

Читать далее