В Днепре и области туалетные комнаты признаны лучшими в Украине

Туалеты Днепра и области «засветились» в некоторых номинациях на Всеукраинском конкурсе «Лучшая туалетная комната BEST WC-2021». В Киеве прошла четвертая церемония объявления победителей.

Читать далее

В Днепропетровской области проводят проверки соблюдения карантинных правил

Торговые центры, рестораны, непродовольственные магазины, продуктовые супермаркеты региона проверяют на соблюдение карантинных норм. В частности, за ноябрь Госпродпотребслужба провела 56 рейдов.

Читать далее

На Днепропетровщине активисты создают шедевры из дерева (фото)

На Днепропетровщине есть поселок РТС — один из экологически чистых районов Павлограда, но знаменит он не только этим. Вот уже несколько лет, благодаря усилиям местных активистов, здесь происходят существенные изменения.

Читать далее

В Днепропетровском областном перинатальном центре дарят жизнь недоношенным детям

В 2021 году в Днепропетровском областном перинатальном центре выходили 174 недоношенных ребенка весом менее 2500 граммов. Об этом сообщили в Днепропетровской облгосадминистрации.

Читать далее

У парку Дніпра відбулося свято здорового способу життя (фото)

В «активному парку» у Дніпрі – свято здорового способу життя.  На інтерактивному майданчику пройшли показові виступи з різних видів спорту. А ще, провів руханку чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин. 

Читать далее

Винахід дніпровського викладача зробив прорив в аграрній сфері

Дніпропетровщина багата на талановитих учених, які працюють у різних сферах народного господарства. Один із них — викладач Дніпровського державного аграрно-економічного університету Олексій Деркач.

Читать далее

Автопарк «швидких» у Кривому Розі поповнился новими автівками (фото)

У Кривому Розі працівникам міської станції екстреної медицини вручили ключі від нових карет швидкої. Оновлення автопарку криворізької «екстренки» розгорнули ще у лютому цього року.

Читать далее

Бібліотеки Дніпропетровщини отримали повне зібрання творів Лесі Українки

34 бібліотеки Дніпропетровщини отримали повне академічне зібрання творів Лесі Українки. У кожному комплекті – 14 томів. Видання підготували до 150-річчя з дня народження української поетеси та письменниці.

Читать далее

На Дніпропетровщині майстриня створює унікальні вироби із вовни (фото)

На Дніпропетрощині живе майстриня, яка робить унікальні вироби із вовни. Кожна її річ в єдиному екземплярі. Надія Васильєва — директор Кам’янського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Читать далее

На Дніпропетровщині виявили нові випадки COVID-19

За добу на Дніпропетровщині виявили 771 новий випадок коронавірусної хвороби. Одужали 1917 мешканців області. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Читать далее