Временная «пауза» или вечный «стоп»? Днепровское стремится в ОТГ

Когда есть возможности, но нет желания. Жители Днепровского продолжают ощущать на себе безынициативность власти. В то время, как другие населённые пункты уже развиваются в полной мере – экономят энергию, развивают малый бизнес, ремонтируют дороги, а еще и дают детям возможность получать хорошее образование, у нас – полный ряд антонимов к данным словосочетаниям.

Читать далее

У селищі Дніпровському починається тепловий коллапс

Охайне селище на березі Дніпра поряд з автомобільними дорогами та залізницею старанно роблять депресивною дірою, де немає тепла, а діти не можуть відвідувати садок і школу.

Читать далее

Как быть с деньгами при децентрализации и создании ОТГ?

Своя территория – свои решения. Где это видано, чтобы люди сами решали, какие фонари им ставить у сельского клуба, какую детскую площадку выбрать для школьников и куда распределить сэкономленные средства?

Читать далее

Отопительный сезон в школе и амбулатории Днепровского оказались под угрозой

Школа, в которой учатся более 500 детей и единственная амбулатория села Днепровское могут остаться без тепла. Жители, ставшие заложниками ситуации, дошли уже даже до Президента, сообщает Dnepr.info.

Читать далее

Дві дороги лікаря з Дніпропетровщини Олега Яковіна (Фото)

Одна дорога — на роботу до Синельниківської центральної районної лікарні, друга — додому, до сім’ї. Ось такий він — наш Олег Борисович Яковін — талановитий хірург-травматолог, справді геній у своїй професії, якій віддав уже майже 40 років життя, рятуючи травмованих пацієнтів і повертаючи їм радість життя.

Читать далее

У трамваях Кам’янського — нововведення

Віднині за проїзд у трамваях Кам’янського можна розрахуватися за допомогою смартфона. Така інновація є першим кроком на шляху до впровадження повноцінного електронного квитка.

Читать далее

Стежками Придніпров’я: зрадлива доля Льови Задова (Фото)

Тільки на Придніпров’ї — колисці запорозького козацтва — могло виникнути таке унікальне явище української історії як махновський селянський рух, що зародився у 1918 році.

Читать далее

На Дніпропетровщині погрожували підірвати кафе (Фото)

У чоловіка, який погрожував підірвати кафе у Павлограді, поліцейські вилучили гранату. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

5 травня о 01:15 до поліції надійшло повідомлення, що один з відвідувачів погрожував кинути гранату, коли почув, що заклад вже не працює.

Читать далее

Майстриня з Дніпропетровщини створює дивовижні ляльки (Фото)

Колись давно криворізьку художницю Тетяну Боброву показували в одній із передач місцевого телеканалу «Рудана». Тоді глядачів вразила лялька, яку Тетяна принесла із собою, — чудове янголятко, що відпочивало у своєму гніздечку.

Читать далее

Незвичайні актори з Кривого Рогу підкорили столичну сцену

Напередодні Міжнародного дня «дітей сонця», який відзначається 21 березня, в Маріуполі та Києві на сцені столичного Театру на Подолі відбулися прем’єри інклюзивного мистецького проекту «Краще разом» з Кривого Рогу.

Читать далее