Петриківське професійно-технічне училище № 79 чекає на абітурієнтів

Кожного року Професійно-технічне училище № 79 відкриває двері для учнів, які йдуть навчатися не тільки професії, а й умінню творити, любити обрану справу та досягати поставлених цілей.

Читать далее

Наборы для специй к 8 марта — для тех, кто любит поострее

Освежающая острота имбиря, яркое солнце шафрана, взрывающая воображение корица, игривая ваниль, таинственный мускат, многогранный бадьян — каждая специя предназначена для определенных блюд.

Читать далее

«ГИНКГОВИТ» — дань «лекарственной моде» или по-настоящему «помогает»?

А Вы побеспокоились о Ваших сосудах в жару? А о сосудах Вашей мамы и родственников? Только в аптеках Украины ПРОРЫВ! НОВИНКА!!!

Читать далее

Дніпропетровський гуманітарний університет: переваги навчання очевидні

Дніпропетровський гуманітарний університет є лідером 2016 року в регіоні за категорією «Доступне навчання», а в Україні — за результатами набору першокурсників за спеціальностями «Право», «Психологія», «Туризм» серед приватних вищих навчальних закладів.

Читать далее

Університет імені Альфреда Нобеля б’є всі рекорди з якості підготовки фахівців

Університет імені Альфреда Нобеля б’є всі рекорди з якості підготовки фахівців актуальних спеціальностей та з популярності серед приватних ВНЗ в Україні!

Читать далее

Запорізький державний медичний університет запрошує на навчання

Запорізький державний медичний університет здійснює прийом громадян України, які мають повну загальну середню освіту за рахунок коштів державного бюджету або за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс І, ІІ та ІІІ медичних факультетів для здобуття ступеня маґістра спеціальностей «Медицина» – термін навчання 6 років, «Стоматологія» – 5 років; «Технології медичної діагностики та лікування (освітня програма «Лабораторна діагностика») для здобуття ступеня бакалавра – термін навчання 4 роки та маґістра – 1,5 років; І та ІІ фармацевтичних факультетів (денна і заочна форми навчання) для здобуття ступеня маґістра спеціальностей «Фармація» за освітніми програмами «Фармація» і «Технології парфумерно-косметичних засобів» (далі «ТПКЗ») – термін навчання 5 років і 5,5.

Читать далее

Київський університет права Національної академії наук України – впевнений старт у ваше майбутнє

Наближається важливий для молодої людини час вибору професії – стежини, яка приведе її до дорослого, самостійного, відповідального і такого цікавого життя.

Читать далее

Доверьте обучение своих детей Днепродзержинскому медицинскому училищу

« …Куда пойти? Куда податься…?» В какой вуз поступать? На какую специальность? Главное решение остается все же за родителями. Ваши дети повзрослели так быстро, что вы, родители, даже не успели толком освоиться с их очередным жизненным периодом.

Читать далее

Дніпропетровський транспортно-економічний коледж: успішне життя розпочинається тут

Державний вищий навчальний заклад «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж» (ДВНЗ «ДТрЕК») є навчальним закладом І рівня акредитації.

Свою діяльність коледж розпочав з 1955 року як Дніпропетровський технікум промислового транспорту.

Читать далее

Запрошуємо до знайомства під новим кутом зору

Шановні читачі! Саме для вас ми сьогодні відчиняємо двері у робочий процес: навчання, спілкування, виховання, проблеми і «гострі кути», знахідки і відкриття…Тобто наше «внутрішнє життя-буття», яке ніколи, наголошуємо, ні-ко-ли не відмежоване від реалій сьогоднішнього дня і спрямоване на вдосконалення знань і вмінь та спроможність надати потрібну медичну допомогу.

Читать далее