Дві дороги лікаря з Дніпропетровщини Олега Яковіна (Фото)

Одна дорога — на роботу до Синельниківської центральної районної лікарні, друга — додому, до сім’ї. Ось такий він — наш Олег Борисович Яковін — талановитий хірург-травматолог, справді геній у своїй професії, якій віддав уже майже 40 років життя, рятуючи травмованих пацієнтів і повертаючи їм радість життя.

Читать далее

ТОП-10 ягод и фруктов, которые стоит есть с косточками

Казалось бы, когда ешь фрукты или ягоды, косточки нужно выплевывать — это аксиома. А вот последние исследования ученых пошатнули это незыблемое правило.

Читать далее

Продукти, які замінять зубну пасту

Канадські фахівці з Університету Торонто запропонували за відсутністю пасти та щітки під рукою обполіскувати рот молоком. Але це не єдиний продукт, здатний замінити зубну пасту.

Читать далее

Застуда чи грип: як відрізнити

Ознаки грипу та застуди бувають дуже схожими. Що спільного у цих захворювань, чим відрізняється грип від ГРВІ та як навчитися їх розрізняти, радить gazeta.ua

Читать далее

10 мешканців Дніпропетровщини опинилися в лікарні з отруєнням 

Поласували грибами та опинилися в лікарні — так у 2018-му дикорослими грибами отруїлися 10 мешканців Дніпропетровщини, одна дитина померла. «З початку цьогорічного грибного сезону маємо десять випадків підтвердженого отруєння, одна дитина померла», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читать далее

Які овочі стають кориснішими після термічної обробки

Дієтологи зазначають, що деякі популярні овочі, які можна знайти на ринку влітку, корисніше їсти у приготовленому вигляді. Не всі свіжі овочі є найкориснішими. 

Читать далее

Хуже курения и кофе: выявлен самый вредный для зубов напиток

Эксперт Джордан Кирк, который исследует влияние продуктов питания и вредных привычек на зубную эмаль и ее оттенок, определил самый вредный для зубов напиток.

Читать далее

Мирный вам обязательно поможет!

Подавляющее большинство людей, обращающихся к Мирному за помощью — это отчаявшиеся граждане, которые устали быть слабыми, больными и покорными рабами алкоголя, убежденные, что избавления от зависимости нет.
Читать далее

Дніпровський лікар Сергій Слєсаренко творить дива

Через дбайливі руки медиків опікового відділення другої міської лікарні в Дніпрі пройшли понад 400 важко поранених українських захисників. Майже усім вдалося зберегти кінцівки.

Читать далее

«ГИНКГОВИТ» — дань «лекарственной моде» или по-настоящему «помогает»?

А Вы побеспокоились о Ваших сосудах в жару? А о сосудах Вашей мамы и родственников? Только в аптеках Украины ПРОРЫВ! НОВИНКА!!!

Читать далее