На Дніпропетровщині — нові випадки коронавірус у

За останню добу на Дніпропетровщині – 7 нових випадків коронавірусу. Наявність інфекції підтвердили у 4-х мешканців Дніпра та 3-х – Кривого Рогу.

Читать далее

Лікар з Дніпропетровщини служить людяній медицині вже більше 30 років (Фото)

Герой цієї короткої повісті на фото у білому професійному медичному халаті. Кажуть, що давно-давно англійський лікар Джозеф Лістер сказав про антисептичні властивості білого одягу, а сам білий колір налаштовує пацієнта на довіру до лікаря, бо це як символ чистоти думок і вчинків.

Читать далее

Дві дороги лікаря з Дніпропетровщини Олега Яковіна (Фото)

Одна дорога — на роботу до Синельниківської центральної районної лікарні, друга — додому, до сім’ї. Ось такий він — наш Олег Борисович Яковін — талановитий хірург-травматолог, справді геній у своїй професії, якій віддав уже майже 40 років життя, рятуючи травмованих пацієнтів і повертаючи їм радість життя.

Читать далее

ТОП-10 ягод и фруктов, которые стоит есть с косточками

Казалось бы, когда ешь фрукты или ягоды, косточки нужно выплевывать — это аксиома. А вот последние исследования ученых пошатнули это незыблемое правило.

Читать далее

Продукти, які замінять зубну пасту

Канадські фахівці з Університету Торонто запропонували за відсутністю пасти та щітки під рукою обполіскувати рот молоком. Але це не єдиний продукт, здатний замінити зубну пасту.

Читать далее

Застуда чи грип: як відрізнити

Ознаки грипу та застуди бувають дуже схожими. Що спільного у цих захворювань, чим відрізняється грип від ГРВІ та як навчитися їх розрізняти, радить gazeta.ua

Читать далее

10 мешканців Дніпропетровщини опинилися в лікарні з отруєнням 

Поласували грибами та опинилися в лікарні — так у 2018-му дикорослими грибами отруїлися 10 мешканців Дніпропетровщини, одна дитина померла. «З початку цьогорічного грибного сезону маємо десять випадків підтвердженого отруєння, одна дитина померла», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Читать далее

Які овочі стають кориснішими після термічної обробки

Дієтологи зазначають, що деякі популярні овочі, які можна знайти на ринку влітку, корисніше їсти у приготовленому вигляді. Не всі свіжі овочі є найкориснішими. 

Читать далее

Хуже курения и кофе: выявлен самый вредный для зубов напиток

Эксперт Джордан Кирк, который исследует влияние продуктов питания и вредных привычек на зубную эмаль и ее оттенок, определил самый вредный для зубов напиток.

Читать далее

Мирный вам обязательно поможет!

Подавляющее большинство людей, обращающихся к Мирному за помощью — это отчаявшиеся граждане, которые устали быть слабыми, больными и покорными рабами алкоголя, убежденные, что избавления от зависимости нет.
Читать далее