На Дніпропетровщині виявили нові випадки COVID-19

За добу на Дніпропетровщині виявили 771 новий випадок коронавірусної хвороби. Одужали 1917 мешканців області. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

Читать далее

У Дніпрі відомий лікар повертає людям радість бачити

У Дніпрі є відомий лікар, мета життя якого — зробити наш офтальмологічний центр відомим на увесь світ. Це великий українець і наш земляк Валерій Миколайович Сердюк, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри офтальмології Дніпропетровської медакадемії.

Читать далее

На Дніпропетровщині за добу на коронавірус захворіло вдвічі менше людей, ніж одужало

За добу на Дніпропетровщині підтвердили 137 нових випадків COVID-19. Одужало 324 людини. Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

За даними обласного лабораторного центру МОЗ України, у Дніпрі виявили 81 новий випадок.

Читать далее

У Дніпропетровській області коронавірус продовжує набирати оберти

За даними Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України за минулу добу в регіоні виявили 1174 нові випадки коронавірусної хвороби. Натомість ще 281 людина одужала.

Читать далее

Коронавирус в Украине: за сутки заразились 2462 человека

По состоянию на утро, 14 сентября, в Украине с начала эпидемии общее число зараженных выросло до 156 797 человек. Только за прошедшие сутки диагностировали 2 462 новых случаев коронавирусной инфекции.

Читать далее

Найдовший шпагат: Дніпро готується до рекорду

12 та 13 вересня з 10:00 до 18:00 у сквері «Прибережний», що на ж/м Перемога, до Дня народження Дніпра пройде яскравий Фестиваль здоров’я.

Читать далее

На Дніпропетровщині — нові випадки коронавірус у

За останню добу на Дніпропетровщині – 7 нових випадків коронавірусу. Наявність інфекції підтвердили у 4-х мешканців Дніпра та 3-х – Кривого Рогу.

Читать далее

Лікар з Дніпропетровщини служить людяній медицині вже більше 30 років (Фото)

Герой цієї короткої повісті на фото у білому професійному медичному халаті. Кажуть, що давно-давно англійський лікар Джозеф Лістер сказав про антисептичні властивості білого одягу, а сам білий колір налаштовує пацієнта на довіру до лікаря, бо це як символ чистоти думок і вчинків.

Читать далее

Дві дороги лікаря з Дніпропетровщини Олега Яковіна (Фото)

Одна дорога — на роботу до Синельниківської центральної районної лікарні, друга — додому, до сім’ї. Ось такий він — наш Олег Борисович Яковін — талановитий хірург-травматолог, справді геній у своїй професії, якій віддав уже майже 40 років життя, рятуючи травмованих пацієнтів і повертаючи їм радість життя.

Читать далее