“Шахтар” поступився у Парижі і гратиме у Лізі Європи

У Парижі пройшов матч заключного, шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому донецький “Шахтар” поступився місцевому клубу “Парі Сен-Жермен” – 0:2.

Для “гірників” ця зустріч стала останньою у нинішньому розіграші найпрестижнішого клубного турніру континенту. Втім, команда Мірчі Луческу посіла третє місце у квартеті А і продовжить виступ в 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА, повідомляє Укрінформ.

На “Парк-де-Пренс” після перерви відзначилися Лукас, який забив на 57-й хвилині, та Златан Ібрагімович (86).

В іншому матчі квартету мадридський “Реал” на рідному “Сантьяго Бернабеу” розгромив шведський “Мальме” – 8:0. Половину м’ячів у ворота скандинавів відправив Криштіану Роналду.

Підсумкове турнірне становище: “Реал” – 16 очок, “Парі Сен-Жермен” – 13, “Шахтар” – 3, “Мальме” – 3.