Сонячне затемнення 15 лютого: українців попередили про небезпеку

Сонячне затемнення очікують 15 лютого о 22:52 за Києвом, люди його не побачать, але можуть відчути. Сонце надає основні риси нашого темпераменту, Місяць активізує в людині все найпотаємніше і є провідником в підсвідомість. Коли Місяць закриває Сонце, символічно вона перекриває його вплив і висуває наша підсвідомість на передній план. У цей період можна відчути потаємні бажання, отримати доступ до підсвідомих страхів, відчути інтуїцію і її підказки. Астропсихолог Світлана Буянова розповіла, що відбувається з людиною під час сонячного затемнення, чим воно небезпечне для людей, і чим, навпаки, може допомогти. Пише znaj.ua з посиланням на «Обозреватель«.

Чим небезпечне сонячне затемнення

Якщо людина не дуже чутлива до підказок зсередини, не довіряє своїй інтуїції, то затемнення може подіяти на нього по-іншому. Якщо людина продовжує ігнорувати свої внутрішні проблеми, то в момент затемнення ситуація може загостритися. Людина відчуває, що всередині щось відбувається, а що саме зрозуміти не може.

Місяць підсилює свій вплив і в будь-якому випадку активізує внутрішні процеси людини. У період затемнення люди стають дратівливими, нетерплячими і менш здатними тверезо оцінювати ситуацію. Рішення, прийняті в період затемнень, в основному носять імпульсивний характер, вони не продумані і часто не усвідомлені.

Як змінити долю в затемнення

Сонячне затемнення — найкращий період для роботи з внутрішнім світом, період зупинки зовнішньої активності та усвідомлення глибинних бажань. У момент затемнення ви можете усвідомити, що давно хотіли почати займатися музикою, танцями, залишити непотрібну роботу або відносини, подивитися на світ іншими очима.

Якщо ваш день народження знаходиться поблизу затемнення (плюс-мінус сім днів), то вас чекає рік важливих змін, які пов’язані зі зміною вашого світогляду. Чим ближче затемнення до дня народження, тим більше його вплив на ваше життя.