Спортсмен з Дніпра увійшов в десятку кращих на іграх в Ріо

Спортсмен з Дніпра увійшов в десятку кращих на Паралімпійських іграх в Ріо. Плавець Денис Дубров став одним з лідерів змагань за кількістю золотих медалей і медалей в цілому. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Збірна України завоювала на іграх в Ріо 117 медалей і посіла третє командне місце в загальному заліку.

Спортсмени Дніпропетровщини отримали 30 нагород: 13 золотих, 9 срібних та 8 бронзових. Список всіх медалістів з Дніпропетровської області – за посиланням.

Серед лідерів опинилися наші спортсмени і в особистому заліку. Плавець з Дніпра Денис Дубров потрапив в ТОП-10 спортсменів за кількістю золотих медалей і медалей в цілому. Всього на рахунку Дениса 8 нагород: 3 золоті, 3 срібні та 2 бронзові. Денис посів 9 місце в золотому заліку і 4-е – в загальному.

4 медалі (3 золотих, 1 срібна) завоювала на Паралімпіаді дніпрянка Анна Стеценко. Вона розташувалася на 13-му місці в особистому золотому заліку.

В ТОП-10 золотих спортсменів увійшли українці Максим Кріпак, Євген Богодайко і Єлизавета Мерешко.