У Дніпрі після масштабної реконструкції відкрили ще одну амбулаторію

У Дніпрі після тривалої та масштабної реконструкції відкрилась одна із амбулаторій. Її реконструкція відбулась завдяки партнерству міської ради Дніпра та Світового банку.

«Це вже 24 амбулаторія, яку ми оновлюємо коштом Світового банку. Всього таких амбулаторій 26, з яких 23 були відкриті ще до війни. Одну відкриваємо сьогодні і ще дві – очікуємо на кінець реконструкції», – зазначила заступниця директора з технічних питань департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ремонтні роботи в амбулаторії провели з урахуванням потреб маломобільних груп населення: там облаштували пандус, тактильну плитку, встановили таблички зі шрифтом Брайля, мнемосхему, а також пристосували санвузол. Реєстратура також облаштована для пацієнтів, що користуються візочками. Ба більше, амбулаторія розташована біля зупинки громадського транспорту.

«У нас дуже багато задекларованих пацієнтів саме в амбулаторії – понад 10 тисяч, з них, звичайно, і переселенці. Ми надаємо первинну медичну допомогу, яка передбачена договором НСЗУ», – зазначила головна директорка одного із Центрів первинної медико-санітарної допомоги Альбіна Миколаївна.

Лікарка загальної практики, сімейна лікарка оновленої амбулаторії Аліна також додала: «Стало дуже комфортно працювати, відчуваєш себе набагато приємніше. І головне – нова амбулаторія дуже подобається нашим пацієнтам, дехто говорить, що відчувають себе наче в приватній клініці, а не в міській. А для нас як для лікарів головне – комфорт пацієнтів».

Пацієнтка Анна каже, раніше ця амбулаторія розташовувалась в іншому місці і діставатись туди було незручно.

«Це взагалі приємний подарунок у такий нелегкий час. Мало того, що зручно сюди добиратись, так ще й почуваєш себе наче в європейській лікарні», – зазначила пані Анна.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!