У Швеції придумали пиво для душу

Більшість з нас чула про користь пива для волосся. Воно може живити його, робити волосся більш блискучим і шовковистим. Утім, не варто забувати, що пиво – це, перш за все, смачний напій, який допомагає розслабитися. Можливо, саме тому дві шведські компанії вирішили об’єднати корисне з приємним. Пише Канал 24.

Пивоварний завод PangPang та креативне агентство Snask об’єднали зусилля та створили перше у світі пиво для душу.

Shower Beer продається в невеликих пляшках – всього 180 мл, – а отже, воно не встигне нагрітися, поки ви будете приймати душ. При цьому пиво досить міцне – 10% спирту.

А якщо ви насолодилися напоєм до того, як він закінчиться, залишок можна використовувати як кондиціонер для волосся. І не бійтеся весь день пахнути пивом, адже в Shower Beer унікальний цитрусовий аромат і смак.

Пиво для душу – це універсальна річ, по-моєму, – каже засновник PangPang Фредрік Тюнедал. – Мені доводиться багато і важко працювати на пивоварні, і коли я повертаюся ввечері додому, душ – єдиний спосіб привести себе в норму. Люди в усьому світі люблять гарячий душ і холодне пиво. Ось ми й вирішили об’єднати ці приємні відчуття.

Самі виробники описують новинку як солодкуватий, але доволі міцний ель з дещо трав’яним присмаком. Підприємці вже продали першу партію Shower Beer в Швеції й шукають тепер дистриб’юторів за межами Скандинавії, щоб завоювати визнання в усьому світі.

Зауважимо, що пляшка скляна, тому треба бути вкрай обережними під час смакування цього напою в душі.