Українці встановили рекорд з «мистецтва руки та ноги»

У Харкові учасники продемонстрували масове виконання елементів тхеквондо. Стільки прихильників цього бойового мистецтва ще не збиралось у жодному українському місті. Повідомляє Канал 24.

«Мистецтво руки та ноги» – саме так перекладається з корейської «тхеквондо». Більше двох тисяч спортсменів віком від 3 до 63 років зібралися на центральній алеї парку Горького в Харкові, аби трьома ударами покласти на лопатки рекорд України.

У Нацреєстрі рекордів наголосили, що ще в жодному з українських міст не брались за подібне. І після підрахунків зафіксували нове національне досягнення.

Сьогодні Харків, як завжди, підтвердив титул спортивної столиці України. Ми хочемо підкреслити дуже високий рівень організації, так як ми нарахували 2001 учасника рекорду, – сказала керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

Разом на площі вишикувалися учні та тренери 7-ми дитячо-юнацьких спортшкіл і 15-ти спортклубів. Незважаючи на кольори поясів, усі разом продемонстрували ази тхеквондо.

Дві тисячі першим учасником рекорду став тренер. Саме його команди і виконувала ціла алея тхеквондистів. Каже все далось легко, адже найменші повторяли за титулованими спортсменами.

Через тиждень вже ми їдемо на Чемпіонат світу в Корею. Кістяк збірної – це харків’яни. А серед тих хлопців, які сьогодні вийшли, були учасники майбутнього Чемпіонату світу. Ми показали, що у нас є великий резерв і нам є, звідки черпати джерело позитиву, енергії та майбутніх спортивних медалей,
– сказав заслужений тренер України Віталій Гагарін.

Рекорд встановили в рамках щорічного Ярмарку спорту, який вчетверте проходить у Харкові. Цього разу тут представлено 60 федерацій і близько 25 спортивних організацій.

 


Метки: , , , , ,