Українка стала найкращим генеральним менеджером року в Чикаго

Українка Людмила Червона стала найкращим генеральним менеджером готелів. Нагороду вона отримала від Асоціації продажів та маркетингу у готельному бізнесі Іллінойса.

Асоціація об’єднує понад сім тисяч членів. Серед них – готелі, ресторани, оператори турів та інші бізнеси, які надають послуги у сфері гостинності, — про це пише gazeta.ua з посиланням на Голос Америки.

У 1999 році Людмила Червона виграла Green Card і переїхала до Сполучених Штатів. Вона оселилася у передмісті Чикаго. Жінка знала англійську погано, а в університеті вивчала французьку та німецьку. Першою її роботою в США була крамниця, де дівчина пакувала продукти в целофанові пакети.

Згодом жінка почала працювати в готелі Hilton у відділі продажів. Останні чотири роки – у Chicago Essex Inn на посаді генерального менеджера.

«Ми дуже пишаємося, що пані Червона виграла нагороду «Генеральний менеджер року». Вона не лише найкращий генеральний менеджер одного з найбільших ринків Америки, а й одним з найкращих експертів з управління прибутками в своїй галузі», – розповів старший віце-президент мережі Oxford Hotels and Resorts Джордж Джордан.