Українка виграла в американську лотерею захмарну суму

Емігрантка з України 46-річна Оксана Захарова з міста Еджвотер в американському штаті Нью-Джерсі виграла в лотерею 5 млн доларів. Гроші вона отримуватиме частинами до кінця свого життя. Повідомляє ТСН.

Лотерейний білет, на якому потрібно було зішкрябати захисне поле, жінка хотіла придбати за 1 долар у Мангеттені (Нью-Йорк) під час шопінгу. Так сталося, що продавець випадково вручив їй білет, що коштував 10 доларів – в умовах ішлося, що головний переможець отримає до 5 тисяч доларів щотижня протягом решти свого життя. Про це пише USA Today.

«Продавець простягнув мені «помилковий» білет. Я тоді почувалася недобре. Вирішила просто купити його. Протягом наступних кількох тижнів я використовувала лотерейний білет як закладку. А потім таки зішкрябала його», — розповіла українка.

У свою перемогу вона повірила не одразу. «Я ніколи нічого не виграю. Була переконана, що цей білет — підроблений. Що це таки правда і це сталося зі мною, я усвідомила в офісі оператора лотереї», — говорить Оксана Захарова.

Виграш будуть виплачувати частинами. Протягом наступних 19 років – щороку по 260 тис. доларів (чистими після вирахування податків – 172 тис. доларів). Ще буде одна додаткова виплата на 60 тис. доларів (чистими 39 тис. доларів). А вже через два десятиліття щорічна виплата становитиме 172 тис. доларів – аж до кінця її життя.

Першу частину виграшу жінка планує витратити на родинний відпочинок – поїдуть на Багами. Також гроші підуть на здобуття вищої освіти її двома дітьми.