Українка з ДЦП успішно працює моделлю

Одеситка, хвора на дитячий церебральний параліч, стала професійною моделлю і знялася в декількох фотосесіях та рекламі, повідомляє gazeta.ua з посиланням на  «Радіо «Свобода».

Діагноз не став перешкодою для втілення давньої мрії дівчини. 16-річна Христина Ромайская завдяки зовнішнім даним і пробивному характеру знялася у фешн-сторі Андре Тана.

«Ідея зйомки в тому, що ось вона, проблема. І наскільки люди її не помічають. Що на фото це така ж людина, а насправді це людина з іншими можливостями», — говорить мама моделі Олена Ромайская. У портфоліо дівчини вже кілька професійних фотосесій, зокрема реклама годинників відомого європейського бренду. Без сторонньої допомоги Христина почала пересуватися нещодавно. Навчається вона вдома, до неї приходять викладачі. Її улюблений предмет — англійська мова.

Кілька годин на день Христина займається малюванням. Вона хоче не тільки зніматися для журналів, а й стати дизайнером одягу. У ранньому дитинстві лікарі ставили під сумнів її здатність пересування без інвалідного візка. Проте, як каже мама Христини, цілеспрямованість і постійні тренування дали несподіваний результат.