Українська спортсменка виграла Кубок Європи у Чехії

Представниця України на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, тріатлетка Юлія Єлістратова 28 серпня перемогла у змаганнях ETU Triathlon Premium European Cup, що відбулися у чеському місті Карлові Вари, передає Укрінформ.

Про це спортсменка повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Радію своїй перемозі у Karlovy Vary ETU Triathlon Premium European Cup. Це була така жорстка гонка з чудовими горбистими перешкодами, і я рада, що мені вдалося подолати втому, наполегливо працюючи аж до самої фінішної межі. Щаслива мати такий результат із плавання і щаслива виграти третій Кубок Європи”, – написала вона.

Із загальним результатом у 02:07:22 Єлістратова випередила на одну секунду французьку триатлетку Leonie Periault (друге місце) та італійку Sara Dossena – на п’ять секунд (фінішувала третьою).

Як повідомляв Укрінформ, 13 серпня Юлія Єлістратова здобула перемогу на етапі Кубка Європи 2016 Tоnsberg ETU Sprint Triathlon European Cup, що відбувся у норвезькому місті Тонсберг. А 20 серпня на Олімпіаді в Ріо вона фінішувала 38-ю із 55-ти спортсменів.