В Україні стартував проект із перекваліфікації вчителів англійської мови

В Україні стартував проект «Вчителі англійської мови – агенти змін», в рамках якого протягом 2016 року перекваліфікацію та спеціальну підготовку пройдуть майже 4000 вчителів англійської мови у семи областях та місті Києві.

Як повідомляє міністерство освіти і науки України, це пілотний проект в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов «Україна speaking», що реалізується ініціативою GoGlobal спільно із Британською Радою в Україні та Міністерством освіти та науки.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Як розповіла менеджер освітніх проектів Британської Ради в Україні Вікторія Іванішева, навчання вчителів відбуватиметься за каскадним принципом. У семи областях та місті Києві на конкурсній основі відберуть 170 вчителів, які пройдуть підготовку за європейськими стандартами та стануть тренерами-наставниками для колег.

Далі кожен із підготованих тренерів проведе навчання для щонайменше 20-ти вчителів англійської мови у своєму місті, районі, селі.

Перші тренінги для відібраних на конкурсній основі вчителів відбудуться вже у лютому 2016 року в семи областях України – Волинській, Львівській, Вінницькій, Чернівецькій, Дніпропетровській, Херсонській, Черкаській та місті Києві.

Нагадаємо, що 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь