Вбрання українки вразило Венеціанський карнавал

Одеситка Віолетта Велієва вирушила на Венеціанський карнавал в костюмі власного виготовлення. Її образ викликав справжній фурор, і навіть увійшов у десятку кращих образів Венеціанського карнавалу 2018 за версією авторитетного італійського видання Corriere. Робота Віолетти знаходиться на 7-й позиції рейтингу.

Віолетта Велієва, відомий флорист і декоратор з Одеси поділилася з Культурометром подробицями створення та презентації наряду.

«Костюм я підбирала Музкомедії з нарядів костюмерної, де костюми не йдуть зараз на сцені вистав, — розповіла Віолетта. — Я не малювала собі особливо чого хочу. Все було по натхненню. Мене надихнув головний убір з дзеркальними вставками. Я подумала, що вони як дзеркала будуть відображати Венецію, а їх ромбоподібні силуети нагадували візерунок Арлекіно. Але образ вийшов королівським. агадочным. Маску я розписувала сама, доповнювала боа і рукавичками. Костюм мав неймовірний успіх.
Зі мною постійно фотографували і знімали. Самі статусні венеціанські маски розкланювались, як зі свого. Я відчувала себе королевою. Але особливо вразили лицарі, що йшли колоною і рівняючись зі мною, розкланювалися».

Скоро костюм відправиться назад у костюмерну одеського театру музкомедії. Віолетта Велієва — відомий декоратор та співорганізатор ряду фестивалів в Одесі, зокрема, Фестивалю полуниці, кавунів, яблук і Морського фестивалю.