Вибори народних депутатів: оприлюднено склад окружних виборчих комісій по Дніпропетровській області
Центральна виборча комісія оприлюднила склад окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року по Дніпропетровській області.
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 24 |
|
Голова комісії – Чумак Петро Олександрович, 1978 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”. | |
Заступник голови комісії – Нестеренко Іван Юрійович, 1980 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Сухоруков Олексій Анатолійович, 1973 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Антонова Ілона Віталіївна, 1981 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”; | |
Герасимов Сергій Вікторович, 1980 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Годованець Ірина Андріївна, 1996 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Дубінін Руслан Вікторович, 1989 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”; | |
Журавльов Євген Вікторович, 1980 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”; | |
Зімовець Марина Семенівна, 1975 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Лещенко Кіра Миколаївна, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Морозова Таїса Іполитівна, 1952 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Осипенко Юлія Олександрівна, 1978 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Плющова Наталія Олексіївна, 1984 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Прокопенко Олена Іванівна, 1963 року народження – від Політичної партії “Громадянська позиція”; | |
Соколик Людмила Василівна, 1957 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ужва Катерина Вікторівна, 1980 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Халімон Тетяна Володимирівна, 1960 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Шустова Тетяна Володимирівна, 1961 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 25 |
|
Голова комісії – Сопільняк Василь Васильович, 1960 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”. | |
Заступник голови комісії – Притула Дмитро Олександрович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Морокко Людмила Миколаївна, 1969 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Бабенко Володимир Іванович, 1951 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Богач Юлія Володимирівна, 1976 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Броннікова Оксана Анатоліївна, 1980 року народження – від Ліберальної партії України; | |
Волков Владислав Євгенович, 1993 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Гапочка Сергій Іванович, 1966 року народження – від Політичної Партії “5.10”; | |
Грицай Ігор Валентинович, 1964 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”; | |
Груба Ольга Григорівна, 1960 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Закіпний Павло Володимирович, 1969 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Іщенко Юрій Георгійович, 1987 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Колісниченко Марина Святославівна, 1983 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Луняк Владислав Едуардович, 1988 року народження – від Української партії “Зелена планета”; | |
Мартинов Олег Олександрович, 1980 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”; | |
Поліщук Ігор Віталійович, 1987 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Синиця Дмитро Дмитрович, 1956 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”; | |
Соколянський Анатолій Володимирович, 1976 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 26 |
|
Голова комісії – Дерій Тетяна Миколаївна, 1979 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”. | |
Заступник голови комісії – Шаботіна Світлана Юріївна, 1961 року народження – від Партії “Відродження”. | |
Секретар комісії – Лютий Тарас Миколайович, 1997 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Біловецька Олена Вікторівна, 1986 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Городько Іван Сергійович, 1997 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”; | |
Захарченко Андрій Володимирович, 1979 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Збитнева Наталія Василівна, 1963 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Коньшин Ігор Анатолійович, 1974 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Назаренко Федір Олександрович, 1995 року народження – від Політичної партії “Інтернет партія України”; | |
Охрій Юрій Сергійович, 1994 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Печена Наталія Юріївна, 1987 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Саттаров Валерій Азамович, 1956 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Сухомлинова Анжела Миколаївна, 1969 року народження – від Політичної партії “Сила Людей”; | |
Телегіна Юлія Олександрівна, 1979 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Тімошина Яна Володимирівна, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Хуторська Людмила Миколаївна, 1949 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Цапко Сергій Павлович, 1953 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Швець Роман Олександрович, 1978 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 27 |
|
Голова комісії – Ненахова Наталія Андріївна, 1976 року народження – від Політичної партії “Інтернет партія України”. | |
Заступник голови комісії – Кабачек Валерій Павлович, 1962 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. | |
Секретар комісії – Шпак Олена Валеріївна, 1970 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Браташ Олена Володимирівна, 1955 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Гайжевський Євгеній Павлович, 1951 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Грубов Віталій Володимирович, 1985 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”; | |
Дворніченко Катерина Василівна, 1986 року народження – від Політичної партії “Україна Майбутнього”; | |
Дмитрієв Гліб Борисович, 1981 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ісаєв Сергій Володимирович, 1970 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Луняк Едуард Владиславович, 1959 року народження – від Української партії “Зелена планета”; | |
Марченко Ніна Миколаївна, 1949 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”; | |
Полонська Олена Петрівна, 1975 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Селянський Вадим Віталійович, 1969 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Семенчук Дмитро Васильович, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Сердюк Роман Олександрович, 1987 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”; | |
Твердохліб Дмитро Валентинович, 1997 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Хоптяр Марина Вікторівна, 1994 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Яковенко Алла Миколаївна, 1979 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 28 |
|
Голова комісії – Сапіга Марина Володимирівна, 1989 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”. | |
Заступник голови комісії – Березень Лєйлі Олександрівна, 1985 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”. | |
Секретар комісії – Приходько Олена Вікторівна, 1980 року народження – від Партії “Відродження”. | |
Члени комісії: | |
Баніт Роман Сергійович, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Бондаренко Анатолій Гаврилович, 1959 року народження – від Ліберальної партії України; | |
Волок Наталія Михайлівна, 1976 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Забродіна Олена Валентинівна, 1977 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Зайцева Олена Володимирівна, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”; | |
Кравець Лілія Анатоліївна, 1975 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Мартинов Андрій Олександрович, 1983 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”; | |
Міськов Сергій Юрійович, 1971 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Романенко Дар’я Миколаївна, 1991 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Тимошенко Наталія Михайлівна, 1950 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Тютюнник Володимир Миколайович, 1952 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Тютюнник Сергій Валерійович, 1978 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Чумакова Надія Юріївна, 1978 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Штогрін Тетяна Миколаївна, 1992 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”; | |
Якубук Марина Володимирівна, 1991 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 29 |
|
Голова комісії – Войтенко Вячеслав Вікторович, 1947 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”. | |
Заступник голови комісії – Чередніченко Вікторія Іванівна, 1967 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Книш Світлана Олександрівна, 1996 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Баша Олександр Миколайович, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”; | |
Бондаренко Лариса Олександрівна, 1962 року народження – від Ліберальної партії України; | |
Вишневська Євгенія Андріївна, 1981 року народження – від Партії “Відродження”; | |
Володкевич Вячеслав Борисович, 1970 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Зима Катерина Юріївна, 1993 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Ільяді Віктор Володимирович, 1959 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Климов Тимур Ігорович, 1982 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Лебідь Денис Станіславович, 1995 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Меус Ірина Генадіївна, 1971 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”; | |
Омельченко Станіслав Валентинович, 1997 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Петрук Ігор Михайлович, 1980 року народження – від Української партії “Зелена планета”; | |
Семко Вікторія Олександрівна, 1984 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Скосарева Ганна Віталіївна, 1980 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ткачьова Наталія Миколаївна, 1978 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”; | |
Яркаєва Наталя Вікторівна, 1990 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 30 |
|
Голова комісії – Глущенко Микола Юрійович, 1981 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”. | |
Заступник голови комісії – Бокарева Олена Василівна, 1947 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Костеніч Олена Володимирівна, 1970 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Безкровна Євгенія Андріївна, 1989 року народження – від Політичної Партії “5.10”; | |
Бухтіяров Олег Геннадійович, 1983 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ватуля Світлана Василівна, 1959 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”; | |
Джулинська Ірина Анатоліївна, 1968 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”; | |
Заболотна Юлія Володимирівна, 1976 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Івченко Юрій Федорович, 1956 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Куцик Ірина Сергіївна, 1985 року народження – від Партії “Відродження”; | |
Московчук Анатолій Миколайович, 1969 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Никифорова Раїса Євгенівна, 1951 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”; | |
Проніна Ольга Валеріївна, 1974 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Синицька Олена Іванівна, 1965 року народження – від Політичної партії “Сила Людей”; | |
Соломощук Валентина Гаврилівна, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Торішня Ганна Анатоліївна, 1982 року народження – від Політичної партії “Громадянська позиція”; | |
Шевченко Ольга Миколаївна, 1966 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Якушина Тетяна Володимирівна, 1972 року народження – від Ліберальної партії України. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 31 |
|
Голова комісії – Болєлова Олена Миколаївна, 1962 року народження – від Партії “Сильна Україна”. | |
Заступник голови комісії – Винокурова Валентина Іванівна, 1947 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”. | |
Секретар комісії – Причиська Наталія Володимирівна, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Алексєєва Віта Анатоліївна, 1968 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Бурцев Андрій Анатолійович, 1984 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Бухвалов Микола Михайлович, 1986 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Голованьов Олександр Миколайович, 1972 року народження – від Політичної Партії “5.10”; | |
Зіміна Світлана Олександрівна, 1961 року народження – від Ліберальної партії України; | |
Корота Людмила Олегівна, 1985 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Нежигай Катерина Іванівна, 1959 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”; | |
Плакса Надія Євгеніївна, 1956 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Савчук Віктор Володимирович, 1964 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Самченко Олена Вікторівна, 1972 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Терещенко Любов Мефодіївна, 1954 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Хакімов Роман Ігорович, 1981 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”; | |
Чабанова Тетяна Сергіївна, 1983 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”; | |
Чаус Тетяна Миколаївна, 1959 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Чорна Оксана Євгеніївна, 1986 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 32 |
|
Голова комісії – Олешко Лілія Петрівна, 1973 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”. | |
Заступник голови комісії – Сініченко Наталія Володимирівна, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”. | |
Секретар комісії – Шелудько Андрій Олександрович, 1982 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Березова Ірина Володимирівна, 1958 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Богатинська Лариса Михайлівна, 1963 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Босий Сергій Павлович, 1955 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Бурцева Марія Сергіївна, 1986 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Ворончук Ярослав Валерійович, 1988 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”; | |
Галямар Валентина Олександрівна, 1981 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Гуженко Дмитро Анатолійович, 1986 року народження – від Політичної Партії “5.10”; | |
Дворецька Наталія Миколаївна, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Деомідова Тамара Миколаївна, 1957 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Куликов Олег Анатолійович, 1974 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Орлова Ольга Ігорівна, 1977 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”; | |
Рабійчук Галина Арсентіївна, 1962 року народження – від Політичної партії “Інтернет партія України”; | |
Сафіна Тетяна Миколаївна, 1954 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Шальнова Вікторія Леонідівна, 1980 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Янишева Люся Тимофіївна, 1951 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 33 |
|
Голова комісії – Перетятько Ірина Георгіївна, 1957 року народження – від Політичної партії “Громадянська позиція”. | |
Заступник голови комісії – Хоменко Олександр Олексійович, 1992 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Сідлецький Дмитро Анатолійович, 1975 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. | |
Члени комісії: | |
Алістранський Євген Юрійович, 1984 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Баришенський Роман Віталійович, 1997 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Бойко Олег Юрійович, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Бурлака Поліна Вікторівна, 1996 року народження – від Партії “Відродження”; | |
Гальченко Анна Тихонівна, 1949 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”; | |
Грицуля Наталя Вікторівна, 1983 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Медведюк Наталія Геннадіївна, 1959 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Олюха Віталій Георгійович, 1970 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”; | |
Орлов Валентин Валентинович, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Петріга Сергій Анатолійович, 1971 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ровнов Андрій Олександрович, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”; | |
Стасишина Ольга Ярославівна, 1992 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Сьомка Валентина Яківна, 1947 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Школяр Дмитро Анатолійович, 1974 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Щерба Сергій Григорович, 1969 року народження – від Ліберальної партії України. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 34 |
|
Голова комісії – Стукало Андрій Олексійович, 1976 року народження – від Ліберальної партії України. | |
Заступник голови комісії – Каніболоцька Любов Олексіївна, 1954 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Шепетя Валентина Дмитрівна, 1957 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
База Людмила Леонідівна, 1962 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Биков Микола Федорович, 1953 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Бобріков Сергій Сергійович, 1977 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”; | |
Годорак Микола Ярославович, 1962 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Головацький Сергій Володимирович, 1986 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Горбань Ольга Миколаївна, 1953 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”; | |
Лопатка Тетяна Володимирівна, 1959 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Рибачова Надія Петрівна, 1971 року народження – від Партії “Відродження”; | |
Сергієнко Валентина Григорівна, 1968 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Сердюк Геннадій Миколайович, 1952 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Ступаков Анатолій Володимирович, 1982 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Тесленко Костянтин Віталійович, 1973 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Цимбал Віктор Олександрович, 1982 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Шаповал Володимир Вікторович, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Яценко Михайло Вадимович, 1981 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 35 |
|
Голова комісії – Кадничанський Андрій Анатолійович, 1983 року народження – від Політичної Партії “5.10”. | |
Заступник голови комісії – Ткачук Юрій Анатолійович, 1978 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”. | |
Секретар комісії – Яценко Вікторія Іллівна, 1981 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Балан Наталя Миколаївна, 1969 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Варивода Олександр Олексійович, 1998 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”; | |
Голуб Тетяна Анатоліївна, 1959 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”; | |
Казаріна Ірина Яківна, 1959 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Калужина Вікторія Юріївна, 1970 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Кириченко Наталія Анатоліївна, 1969 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Матусевич Тетяна Петрівна, 1952 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”; | |
Мунтян Катерина Олександрівна, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”; | |
Надєїна Світлана Анатоліївна, 1970 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Полянський Владислав Русланович, 1992 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”; | |
Руснаков Віктор Юрійович, 1990 року народження – від Політичної партії “Україна Майбутнього”; | |
Соловйова Марія Михайлівна, 1963 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ткаченко Тетяна Василівна, 1949 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Чабатюк Євген Володимирович, 1980 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”; | |
Чорна Марина Вікторівна, 1988 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 36 |
|
Голова комісії – Волошка Юрій Анатолійович, 1975 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. | |
Заступник голови комісії – Лісняк Сергій Леонідович, 1973 року народження – від Політичної партії “ПРАВИЙ СЕКТОР”. | |
Секретар комісії – Синенький Віктор Вікторович, 1979 року народження – від Політичної партії “Сила Людей”. | |
Члени комісії: | |
Велика Надія Андріївна, 1959 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Галабурда Надія Анатоліївна, 1972 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Греченкова Лариса Володимирівна, 1969 року народження – від Партії “Відродження”; | |
Дегтярьов Олександр Михайлович, 1985 року народження – від Політичної партії “Україна Майбутнього”; | |
Дука Олександр Олександрович, 1991 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Зайченко Дмитро Григорович, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Комісієнко Наталія Василівна, 1979 року народження – від Політичної Партії “5.10”; | |
Рябовий Сергій Петрович, 1987 року народження – від Української партії “Зелена планета”; | |
Сімутіна Христина Владиславівна, 1991 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”; | |
Хрипков Віталій Петрович, 1974 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Цапенко Володимир Олександрович, 1961 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Ченцова Юлія Петрівна, 1965 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Чиграєва Наталя Павлівна, 1956 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Шедько Тетяна Василівна, 1991 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”; | |
Якубук Андрій Володимирович, 1984 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 37 |
|
Голова комісії – Чекубаш Юрій Володимирович, 1964 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”. | |
Заступник голови комісії – Станкевич Валентина Миколаївна, 1976 року народження – від Української партії “Зелена планета”. | |
Секретар комісії – Троценко Олена Дмитрівна, 1977 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”. | |
Члени комісії: | |
Акімова Марина Дмитрівна, 1988 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Гнатюк Олександра Павлівна, 1991 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Деракова Тетяна Федорівна, 1978 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Дяченко Віктор Михайлович, 1955 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Казаков Олександр Анатолійович, 1978 року народження – від Політичної партії “Україна Майбутнього”; | |
Ковалець Інна Іванівна, 1970 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Колєснікова Тетяна Олегівна, 1986 року народження – від Політичної партії “Громадянська позиція”; | |
Косов Юрій Павлович, 1946 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Лопачова Ганна Леонідівна, 1974 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Мойсєєнко Катерина Анатоліївна, 1988 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Охріменко Олена Володимирівна, 1978 року народження – від Партії “Відродження”; | |
Пивовар Владислав Володимирович, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Прус Анна Сергіївна, 1990 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”; | |
Родименко Катерина Володимирівна, 1994 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Стаднік Яна Вікторівна, 1986 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 38 |
|
Голова комісії – Григоренко Віктор Якович, 1954 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Заступник голови комісії – Паляничка Любов Іванівна, 1958 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Секретар комісії – Титаренко Андрій Анатолійович, 1975 року народження – від Української партії “Зелена планета”. | |
Члени комісії: | |
Гамота Наталія Валеріївна, 1984 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Дерипаска Сергій Романович, 1992 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Жулей Тетяна Володимирівна, 1984 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Кальченко Любов Олександрівна, 1967 року народження – від Політичної партії “Громадянська позиція”; | |
Компанієць Олена Василівна, 1979 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Матвійчук Галина Семенівна, 1955 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Наказіна Ольга Олександрівна, 1982 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Погорілий Віктор Іванович, 1952 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”; | |
Пянко Тетяна Петрівна, 1964 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Ревердатто Анна Олександрівна, 1988 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”; | |
Слободенюк Сергій Володимирович, 1963 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ступак Людмила Олегівна, 1996 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Царьов Максим Анатолійович, 1978 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Свобода”; | |
Чистякова Наталія Володимирівна, 1980 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Шелест Валентина Сергіївна, 1958 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 39 |
|
Голова комісії – Монін Едуард Георгійович, 1975 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПАРТІЯ ЗЕЛЕНИХ УКРАЇНИ”. | |
Заступник голови комісії – Гуртовий Володимир Володимирович, 1954 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів. | |
Секретар комісії – Кроль Олена Арсентіївна, 1954 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання. | |
Члени комісії: | |
Агафонова Світлана Євгенівна, 1972 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Артищук Ігор Васильович, 1968 року народження – від Політичної партії “Всеукраїнське аграрне об’єднання “Заступ”; | |
Батура Ігор Анатолійович, 1967 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”; | |
Біленко Валентина Іванівна, 1959 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Гілевич Дмитро Анатолійович, 1981 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”; | |
Деревянко Людмила Олександрівна, 1958 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Заїка Ірина Миколаївна, 1976 року народження – від Політичної партії “Громадянська позиція”; | |
Кофанова Лілія Миколаївна, 1983 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Маркіна Тетяна Петрівна, 1986 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”; | |
Мироненко Віктор Іванович, 1955 року народження – від Політичної партії “Інтернет партія України”; | |
Нестор Ольга Володимирівна, 1983 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Ралко Віктор Володимирович, 1960 року народження – від Політичної Партії “5.10”; | |
Сімонова Тамара Юріївна, 1950 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”; | |
Соколова Олена Юріївна, 1972 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Хоріщенко Олена Володимирівна, 1987 року народження – від Української партії “Зелена планета”. | |
Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу № 40 |
|
Голова комісії – Самко Олег Іванович, 1987 року народження – від Політичної партії “Україна Майбутнього”. | |
Заступник голови комісії – Березін Сергій Віталійович, 1967 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ЄДИНА РОДИНА”. | |
Секретар комісії – Романов Віталій Олександрович, 1990 року народження – від Політичної Партії “5.10”. | |
Члени комісії: | |
Вовк Тетяна Олександрівна, 1955 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Демніченко Олена Миколаївна, 1971 року народження – від Політичної партії “Єдина Країна”; | |
Ємельянова Анна Геннадіївна, 1989 року народження – від Політичної партії “Сила Людей”; | |
Кодінцева Ніна Іванівна, 1952 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”; | |
Коломоєць Людмила Миколаївна, 1952 року народження – від ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ”; | |
Липка Олег Васильович, 2000 року народження – від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів; | |
Меткий Іван Сергійович, 1996 року народження – від Політичної партії “НАРОДНИЙ ФРОНТ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Мирошниченко Ніна Борисівна, 1956 року народження – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Перепадя Катерина Валеріївна, 1993 року народження – від Політичної партії “Солідарність жінок України”; | |
Плющова Анастасія Олексіївна, 1991 року народження – від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Руденко Олена Олександрівна, 1983 року народження – від Політичної партії “ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Тіхоміров Анатолій Борисович, 1957 року народження – від Партії “Сильна Україна”; | |
Трохов Володимир Володимирович, 1973 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання; | |
Трохова Любов Володимирівна, 1992 року народження – від Політичної партії “НОВА ПОЛІТИКА”; | |
Шаповал Олена Іванівна, 1957 року народження – від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СИЛА І ЧЕСТЬ”. |
Секретар
Центральної виборчої комісії Н. БЕРНАЦЬКА