Відомий дніпрянин зробив незвичний подарунок університету (Фото)

Під час урочистої посвяти у студенти першокурсників випускник Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, чемпіон світу з плавання Андрій Говоров подарував рідному університету золоту медаль, яку виборов під час Універсіади у китайському місті Тайбей у 2017 році. Повідомляють у Інформаційно-аналітичному агентстві ДНУ ім. О.Гончара.

медаль Говоров

Золоту нагороду до скарбнички студентської збірної України магістр факультету суспільних наук і міжнародних відносин, плавець Андрій Говоров додав на ХХІХ Всесвітніх міжнародних студентсько-молодіжних спортивних змаганнях, які проходили влітку 2017 року у китайському місті Тайбей. У другий день змагань він переміг на коронній для себе дистанції – 50 метрів батерфляєм, показавши рекордний в історії Універсіади результат – 22,9 секунди.

Відзначимо, що титулований плавець і гордість університету Андрій Говоров має на власному рахунку і багато інших найвищих відзнак.