Художниця перетворює героїв фільмів у аплікації з паперу (фото)

Бразильська ілюстраторка Натанна Еріка відтворює сцени з фільмів за допомогою яскравого кольорового паперу, повідомляє Gazeta.ua.

картини з паперу

картини з паперу

Серед героїв її аплікацій — Джон Сноу та Дейнеріс Таргарієн з серіалу «Гра Престолів», Ньют Скамандер та Герміона Ґрейнджер з фільмів про Гаррі Поттера, акторка Одрі Хепберн у різних амплуа, а також персонажі з мультфільмів студії «Дісней».

картини з паперу

картини з паперу

картини з паперу

Спершу художниця малює ескіз, який заповнює вирізаними паперовими елементами. На одну аплікацію витрачає в середньому 4 дні. У роботі використовує матеріали з різними текстурами. Часто розфарбовує папір за допомогою акварелі чи гуаші.

картини з паперу

«Моє основне джерело натхнення — це природа, різні культури та, звичайно ж, фільми. У дитинстві я захоплювалася мультиками, що вплинуло на мій стиль малювання, використання кольору і композиції. Я люблю розповідати історії, і робота з папером дозволяє мені робити це краще. Я завжди відчувала себе митцем, але знадобилося п’ять років навчання у юридичній школі, аби зрозуміти, що я — художниця», — розповідає Натанна Еріка.


Метки: , , , , , , ,