Як у Дніпропетровську зареєструвати авто та отримати права

На території регіону згідно з відповідною постановою Кабміну організовано роботу Регіонального і територіальних сервісних центрів МВС у Дніпропетровській області.

Прийом громадян

Територіальні сервісні центри здійснюють прийом громадян із питань державної реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, здачі іспитів, видачі і обміну ­посвідчень водія, сві­доцтв про допуск водіїв до перевезення небезпечних вантажів та  про підготовку уповноважених з безпеки перевезень небезпечних вантажів і внесення інформації до Єдиного державного реєстру МВС.

Прийом громадян здійснюється за адресами:

Територіальний сервісний

Центр-1241

м. Дніпропетровськ, вул. Малиновського, 130
Територіальний сервісний

Центр-1242

м. Дніпропетровськ, вул. узвіз Тольятті, 2
Територіальний сервісний

Центр-1243

м. Кривий Ріг, вул. Волгоградська, 11
Територіальний сервісний

Центр-1244

м. Дніпродзержинськ, вул. Петровського, 203
Територіальний сервісний

Центр-1245

м. Нікополь, вул. Довгалівська, 10-а
Територіальний сервісний

Центр-1246

м. Новомосковськ, вул. Спаська, 7
Територіальний сервісний

Центр-1247

м. Павлоград, вул. Дніпровська, 10

 

Розпорядок роботи територіальних сервісних центрів (крім ТСЦ-1241):

Початок робочого дня о 9.00.

Обідня перерва – з 13.00 до 13.45.

Від вівторка до п’ятниці сервісні центри працюють до 18.00, в суботу – до 16.45.

Напередодні святкових днів робочий день на одну годину коротший.

Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні.

Розпорядок роботи територіального сервісного центру-1241:

Початок робочого дня о 9.00.

Обідня перерва –  з 13.00 до 13.45.

Кінець робочого дня:

з понеділка до четверга – о 18.00;

у п’ятницю – до 16.45.

Напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину.

Вихідні дні – субота, неділя і святкові дні.

Алгоритм дій

18 листопада 2015-го уряд прийняв Постанову № 941 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів». Даним нормативно-правовим актом внесено зміни до урядових постанов від 07.09.1998 р. №1388 та від 11.11.2009 р. №1200, якими виключено з документів, що підтверджують правомірність придбання транспортних засобів до­відку-рахунок установленої форми, видану відпо­відним суб’єктом господарювання. Натомість введено нову категорію паперів, що підтверджують правомірність придбання транспортного засобу, – укладені та оформлені безпосередньо в органах із надання сервісних послуг МВС за присутності адміністраторів цих органів договори купівлі-продажу (міни, постачання), дарування транспортних засобів, а також інші договори, на підставі яких здійснюється набуття права власності на транспорт­ний засіб.

Запроваджено наступний алгоритм дій працівників територіальних сервісних центрів МВС у разі звернення власників транспортних засобів та їхніх представників щодо укладання та оформлення таких договорів.

Ø У разі звернення до територіального сервісного центру МВС особи з наміром укласти договір за присутності працівника центру можливе укладання цього документа за формою, самостійно ви­значеною сторонами  та попередньо підготовленою ними і принесеною в приміщення центру (без підпису) або використання отриманого в центрі бланка.

Ø Якщо сторони виявили бажання скористатися бланком договору, наявним у центрі, працівник останнього надає їм три формуляри одного виду.

Ø Бланк договору заповнюється сторонами власноруч за присутності працівника центру (адміністратора). У разі необ­хід­ності останній може надати лише консультативну допомогу.

Ø Працівник центру (адміністратор) зобов’язаний попередити сторони, що згідно з чинним ­законодавством відповідальність за зміст договору та його виконання покладається на них, а також що його укладення є їхнім власним волевиявленням та жодної відповідальності в разі виникнення спорів працівник сервіс­ного центру МВС, за присутності якого було укладено договір, не несе.

Ø Перед безпосереднім підписанням договору сторонами працівник сервісного центру (адміністратор) перевіряє документи, що посвідчують особи сторін та їхні повноваження,  ­робить ксерокопії, що до­даються до відповідної справи. Ксерокопії цих документів засвідчуються особистими підписами їхніх власників та написом: «Згідно з оригіналом».

Разом з тим працівник сервісного центру (адміні­­­с­тратор) перевіряє транспортний засіб, свідоцтво про реєстрацію ТЗ (техпаспорт) та осіб, які звернулися за укладенням договору, за відповідними пошуковими реєстрами, зокрема НІАС ДДАІ.

Ø Якщо в результаті такої перевірки виявлено інформацію, що перешкоджає укладенню договору, працівник центру (адміністратор) повідомляє її сторонам і відмовляє в укладенні  договору та реєстрації в сервісному центрі.

У разі виявлення до­кументів, що мають ознаки підробки або осіб, які знаходяться в розшуку, працівник сервісного центру негайно повідомляє про це поліцію.

Ø Укладання договору здійснюється сторонами винятково в приміщенні сервісного центру та
за присутності працівника сервісного центру (адмініс­тратор).

Ø Забороняється здій­снювати оформлення договорів, передбачених абзацом четвертим пункту 8 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, затвердженого постановою КМУ від 07.09.1998 № 1388, поза приміщенням сервісного центру.

 

СКЗ та ЗГ Регіонального сервісного центру МВС в області

Залишити відповідь