Які бувають таблетки від головного болю?

Головний біль може бути реакцією організму на подразники, недосипання, недостатню кількість вітамінів. Він же може виникати як клінічна ознака застуди чи іншого захворювання. Отже, через це й самі таблетки від голови мають різну дію та впливають на різні ознаки. Ви можете забронювати й забрати потрібні ліки в аптеці «Бажаємо здоров’я».

Різновиди болю

За міжнародною класифікацією біль головний може бути декількох видів. Це залежить від характеру відчуттів та локалізації. Отже, виділяють три різновиди:

  1. Первісний — виникає через неправильну чутливість нервових закінчень. Виникає під час хронічних захворювань, мігрені, у результаті фізичної активності тощо.
  2. Вторинний — може виникати при захворюваннях, травмах, порушеннях гомеостазу, психічних розладах, ураженнях судин тощо.
  3. Невропатія та лицьовий біль — можуть з’являтися через ураження нервів, інші розлади болю.

В останньому випадку треба звертатися до невропатолога. Він робить анамнез і підбирає максимально дієву терапію.

Якщо первісний біль виникає регулярно, треба звернутися до лікаря. При поодиноких випадках хвилюватися не треба. Хоча можна переглянути свій спосіб життя — від фізичної активності й прогулянок на вулиці до харчування. А ось при вторинних болях треба обов’язково розібратися в причинах.

Які є ліки проти головного болю?

Всі ліки, що прибирають головний біль, можна розділити на чотири різні категорії. Серед них:

  1. Анальгетики зі знеболювальним ефектом, що фактично придушують біль.
  2. Нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), що додатково знімають запалення й знижують температуру тіла.
  3. Комбіновані — мають декілька різних препаратів, що можуть по-різному впливати на біль і його причини.
  4. Триптани — ліки проти мігрені, вони розроблені спеціально для боротьби з болем від цього захворювання.

Отже, ви можете знайти найбільш дієві лікарські засоби, щоби подолати головний біль. Але для того треба насамперед визначити головну проблему й впливати вже на неї. Можете спочатку обійтися знеболювальним препаратом, а потім — звернутися до лікаря.