Жителі Дніпра зможуть звернутись до поліції по-новому

Новітнє програмне забезпечення дозволить поліції Дніпра ефективно працювати із масовими викликами. Система збиратиме всі виклики з однієї території в один єдиний та оброблятиме його. Про це пише один з авторів мобільного додатка «Моя поліція» Дмитрий Подворчанский у Facebook, передає Depo.Дніпро.

За словами автора додатку, нова розроблена ситема дозволить працювати із масовими викликами городян. Коли у місті трапляється резонансна подія, свідками стають сотні людей і екстрений номер поліції опиняється перенавантаженим.

Проблему автор вбачає у тому, що якщо в сусідньому районі паралельно трапиться інше правопорушення, то про нього повідомити ніхто вже не зможе, оскільки лінії поліції будуть повністю завантажені.

«Як це працює: система збирає всі виклики з однієї території в єдиний загальний, який при необхідності можна деталізувати, і подивитися інформацію про кожного викликаючого. Також система зверне увагу оператора якщо категорія виклику одного користувача відрізняється від інших», — пише один з авторів мобільного додатка «Моя поліція».

Як каже Подворчанский, навіть при масових заворушеннях можна буде швидко розділити і класифікувати правопорушення. Користувач відправлятиме сигнал SOS в поліцію, однак, якщо по даній локації вже зафіксовано таку подію, йому відразу ж прийде повідомлення, що поліція вже працює по данному напрямку.