У Дніпрі на території підприємства сталася масштабна пожежа (Фото)
28 жовтня о 21:53 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в Індустріальному районі Дніпра. За інформацією ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, попередньо, по вулиці Байкальська, на території підприємства стався вибух у складській будівлі з послідуючим горінням.
До ліквідації пожежі було направлено 6 автоцистерн та одна автодрабина. Загальна площа руйнування склала 4200 кв. метрів, з них зруйнований повністю склад та в приміщенні адміністративно-побутового корпусу вибиті двері та вікна.
У складській будівлі горів шрот на площі 200 кв. метрів. О 22:53 пожежу локалізовано та о 23:16 – ліквідовано.
До ліквідації пожежі залучено 37 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки. Причина пожежі та вибуху встановлюються правоохоронними органами.





