Про нас

«Вісті Придніпров’я» – це регіональне медіа, що висвітлює усі сторони життя Дніпропетровської області. Ми працюємо для широкої громадськості, використовуючи зручні для кожного засоби донесення інформації: газета, інформаційний сайт, сторінки та канали у соціальних мережах Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, Twitter.

Наша місія – оперативно інформувати жителів Придніпров’я про щоденні події, надавати якісну аналітику з актуальних тем життя краю, України та світу, емоційно єднати нашу аудиторію історіями про земляків-сучасників, створювати та поширювати просвітницькі матеріали про людей і події, які сталися на наших землях у минулому, та про те, як повноцінно жити сьогодні.

Ми поділяємо загальнолюдські цінності та шануємо права, закріплені у Загальній декларації прав людини і Конституції України.

Нашими базовими цінностями є:

  • повага до людей,
  • рівноправ’я,
  • добропорядність,
  • якість професійної діяльності,
  • сталий розвиток.

«Вісті Придніпров’я» завжди відкриті до співробітництва та конструктивних пропозицій, діалогу та взаємної підтримки. 

Читайте нас у телеграм-каналі t.me/vestidpua

Газета видається з 5 березня 1999 року.  Свідоцтво про реєстрацію ДП № 2131-869ПР від 07.04.2016 р. Реєстр суб’єктів у сфері медіа №R30-00974. Засновник – ТОВ “Вісті  Придніпров’я”.

Наклад: 12 500 прим.

Формат: А3

Дні виходу:  четвер (8-24 шпальти, з ТБ-програмою)

Наша аудиторія: усі мешканці Дніпропетровської області, а також керівники органів державної влади, міських та районних адміністрацій Придніпров’я, підприємств різних форм власності, працівники банківських установ, фермерських господарств та сільськогосподарських комплексів.

Територія розповсюдження: 75% – у містах області (Дніпро, Кривий Ріг, Кам’янське, Павлоград, Жовті Води, Новомосковськ, Нікополь, Марганець, Покров, Верхньодніпровськ, Першотравенськ, Апостолове, П’ятихатки, Вільногірськ та ін.), 25% – у сільських населених пунктах Дніпропетровської області.

Спосіб поширення:

  • за передплатою (70%);
  • у роздріб (30%);
  • у відділеннях Укрпошти.

Дніпропетровщина – один із найрозвинутіших промислових регіонів України. Саме тому значна увага в газеті приділяється економіці, висвітленню діяльності підприємств гірничо-металургійного комплексу, машинобудування та інших галузей. У кожному номері газети – інтерв’ю з відомими людьми, ключові події культури та спорту, цікаві матеріали на теми історії, здоров’я, відпочинку, нових технологій, поради читачам з різних питань, тощо.

Газета розповсюджується не лише у Дніпрі, але й у всіх районах області. Життя кожного з них представлено на сторінках “Вістей”. Найважливіші суспільно-політичні події світу та регіону, діяльність партій, політичних та суспільних рухів знаходять об’єктивне відображення в газеті.

Реклама розміщується на будь-якій сторінці видання. Перевага надається іміджевим матеріалам, що формують престиж замовника.

Контакти для спілкування тут