У Дніпрі зафіксували серію ДТП через неуважність водіїв

У Дніпрі протягом останньої доби сталося кілька дорожньо-транспортних пригод, причиною яких стали порушення правил дорожнього руху. У всіх випадках обійшлося без постраждалих. Повідомили в поліції Дніпропетровської області.

Одна з аварій сталася на вулиці Князя Володимира Великого, де зіткнулися автомобілі Volkswagen та Kia. Водій Volkswagen перед початком руху не переконався у безпеці маневру, що й призвело до ДТП. На нього склали протокол.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ще одна пригода сталася на Набережній Перемоги. Водійка Volkswagen не зменшила швидкість при виникненні перешкоди та врізалася в автомобіль, який зупинився попереду.

На площі Успенській водій BMW не врахував дорожньої обстановки та здійснив наїзд на металеві стовпчики.

Сьогодні зранку на перехресті вулиць Святослава Хороброго та Січових Стрільців зіткнулися Renault і Kia. Причиною аварії стало те, що водій Renault не надав перевагу в русі автомобілю, який рухався головною дорогою.

У всіх випадках патрульні склали адміністративні матеріали за порушення правил дорожнього руху.

Правоохоронці закликають водіїв бути уважними за кермом, дотримуватися швидкісного режиму та правил маневрування.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *