Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську інформує

Критерії визначення великих платників податків У Верховній Раді зареєстровано проект Закону України №3236 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо врегулювання законодавства по визначенню критеріїв та обліку великих платників податків».

Законопроектом пропонується змінити:

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

1) Критерії визначення «великого платника податків».

Так, великим платником податків вважатиметься юрособа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує 1 млрд 250 млн грн (раніше – 500 млн грн) або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує 35 млн грн  (раніше – 12 млн грн)

2) Підходи щодо місця обліку та супроводження великих платників податків

Уточнено, що у разі відсутності за місцем реєстрації великого платника податків контролюючого органу, що здійснює супроводження великих платників податків, облік такого платника податків здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації такого платника податків та координується відповідним контролюючим органом, що здійснює супроводження великих платників податків.

Коригування звітності з єдиного соціального внеску та податку  на доходи фізичних осіб за минулі роки

Міжрегіональне ГУ ДФС – Центральний офіс з ОВП у листі від 30.09.2015 р. №22474/10/28-10-06-11 розглянуло питання щодо коригування звітності з ЄСВ та з ПДФО за період 2010-2012 роки. Зокрема, зазначено:

1) Подання податковим агентом уточнюючого податкового розрахунку за ф. №1-ДФ за періоди, за якими минув строк позовної давності (1095 днів), ПКУ не передбачено.

2) Роботодавець має право подати до відповідного територіального органу ДФС необхідні скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних відомостей про застрахованих осіб та одночасно початкові документи із зазначеними вірними відомостями разом з пояснювальною запискою щодо їх зміни.

Обмежень щодо періодів, за які роботодавець має право подати уточнюючий звіт щодо сум нарахованого ЄСВ з метою виправлення самостійно виявлених недостовірних відомостей, чинним законодавством не передбачено.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *