Напитки, которыми опасно запивать лекарства

Есть напитки, которыми нельзя запивать лекарства ни при каких обстоятельствах. Компоненты, входящие в состав этих напитков, влияют на процесс усвоения медикаментов: в некоторых случаях такое влияние может провоцировать далеко идущие опасные последствия.

Читать далее

Петриківка їде в гості до Дніпра

«Петриківка» побуває в гостях у Дніпропетровського художнього музею з 19 грудня до 19 січня 2019 року. Про це повідомляють у прес-службі музею.

Читать далее

Итальянские археологи нашли необычную древнюю фреску

Итальянские археологи в ходе раскопок обнаружили в Помпеях фреску, на которой изображен мифологический сюжет с царицей Спарты Ледой и богом Зевсом, который принял обличье лебедя.

Читать далее

В Днепре расскажут о лучших музеях мира

В Днепре в галерее «Артсвіт» можно будет совершить экскурсию по коллекциям лучших музеев мира. Экскурсия по лучшим музеям мира будет виртуальной.

Читать далее

У Дніпропетровській області діти створили метеостанцію (Фото)

У вересні цього року вперше в Нікополі відкрився клас робототехніки. Він знаходиться в загальноосвітній школі № 4 і навчаються тут 130 учнів від семи до 16 років.

Читать далее

В Японії «ієрогліфом року» обрали «нещастя»

В Японії відкритим голосуванням обрали ієрогліф, який найточніше характеризує настрій, що панував у країні протягом року. Цьогоріч ним став знак, який означає «лихо, нещастя».

Читать далее

У Дніпрі перший трамвай скоротить маршрут

13 грудня, з 22:00, трамваї маршруту № 1 перевозитимуть пасажирів за скороченим маршрутом: від Залізничного вокзалу до вул. Центральної. Це пов’язано з ремонтом трамвайної колії на просп.

Читать далее

На Дніпропетровщині будують особливі будинки (Фото)

На Дніпропетровщині зводять сучасні будинки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Там виховуватимуться до 10 хлопчиків і дівчаток. Роботи нині киплять у Петриківці.

Читать далее

Ученые обнаружили и расшифровали ДНК на древней жвачке

Ученые исследовали образцы ДНК, сохранившиеся в кусочках бересты, которую жевали древние жители Скандинавии, чтобы получить клей. Об этом говорится в научной статье, опубликованной на сайте BioRxiv.

Читать далее

Криворізький ботанічний сад буде захищати ялинки (Фото)

У зв’язку з наближенням новорічних свят співробітники Криворізького ботанічного саду НАН України хвилюються за ялинки, точніше за їх збереження. Щоб зберегти зелені насадження від «лісорубів» було прийнято рішення закрити ботанічний сад для відвідувачів.

Читать далее