Названо звичні речі побуту, від яких виникають хвороби

Мій дім – моя фортеця? На жаль, це не завжди так. Навіть повсякденні предмети вжитку, які здаються незамінними, можуть спровокувати проблеми зі здоров’ям.

Читать далее

У Дніпрі школярі змінили амплуа (Фото)

21 лютого – Всесвітній день екскурсовода. Саме до цієї дати у Дніпровському історичному музеї відбувся інтерактивний захід «Музей очима дітей». 20 лютого екскурсійну групу дітей сш №23 зустріли не співробітники музею, а діти-екскурсоводи.

Читать далее

400 тисяч деталей LEGO: на виставці показали повнорозмірну копію фургона Volkswagen (Фото)

На туристичній виставці у німецькому Мюнхені показали повнорозмірну репліку знаменитого фургона Volkswagen T2 з деталей LEGO. Його зібрав сертифікований моделіст LEGO Рене Хоффмайстер і його напарник Паскаль Ленхард, повідомляє «Радіо Максимум».

Читать далее

В Днепре беременная собака стала обузой (Фото)

В днепровский приют «Ковчег» попала беременная собака породы лабрадор. Ее история печальная, волонтеры не сдерживают слез. Животные ведь понимают, что их предают, что они становятся никому  ненужными.

Читать далее

На Днепропетровщине проходит выставка уникальных картин (Фото)

В здании краеведческого музея Никополя проходит выставка картин, вышитых гладью. Экспозицию посвятили памяти никопольской мастерицы Елены Новиковой. Рассказывает nikopol.informator.ua.

На выставке представлены не только вышитые картины, но и платья и сорочки. 

Читать далее

Уникальный самолет привезли на ремонт в Киев (Фото)

В аэропорт «Киев» прибыл на ремонт необычный Ан-26. Несколько лет назад судно стало звездой Голливуда, снявшись в боевике «Неудержимые-3». Специально для фильма самолет был украшен акульей пастью и черепами.

Читать далее

У Дніпрі сталася бійка (Фото)

18 лютого приблизно 16:30 на вулиці Богомаза у Дніпрі між двома чоловіками сталася сварка, яка переросла у бійку. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Читать далее

До відома жителів Дніпропетровщини: хто і як отримуватиме монетизовані субсидії через Укрпошту?

Уже з першого березня цього року українці отримуватимуть субсидію готівкою. Хто і як отримуватиме монетизовані субсидії через Укрпошту? На запитання відповів директор Дніпропетровської філії АТ «Укрпошта» Зівенко Костянтин Васильович.

Читать далее

Топ-10 самых богатых питомцев в мире (Фото)

Наследницей дизайнера Карла Лагерфельда может стать его кошка Шупетт. Если Шупетт получит наследство, которое оценивается в 195,9 миллиона долларов, она будет самой богатой кошкой в мире.

Читать далее

Премія Дніпропетровської обласної ради — прийом заявок триває

Кожен молодий мешканець Дніпропетровщини може стати преміантом конкурсу обласної ради та отримати за свої здобутки головний приз — 15 тисяч гривень.

Читать далее