В жару перед сном нужно выпивать стакан чистой воды — врач

В жару ежедневно нужно выпивать не менее 2 литров чистой воды, равномерно в течение дня, в ином случае кровь густеет и образовываются тромбы.

Читать далее

У Дніпрі влаштують яскравий карнавал

Дніпро вже на повну силу готується до відзначення Дня міста. Одним із найяскравіших святкових заходів стане велика карнавальна хода I love Dnipro.

Читать далее

Мексиканка создает произведения искусства из яичницы (фото)

Сегодня еда попадает в объектив гораздо чаще, чем в прошлом: соцсети пестрят снимками блюд, большинство из которых не несут никакой ценности.

Читать далее

Жители Днепра могут помочь необычной «пантере» (Фото)

В Днепре ищут дом очень милому животному – кошке Масяне. Днепровский волонтер Ольга Уманчик называет кошку пантерой из-за ее черного окраса.

Читать далее

«Ветерани» з Дніпра стали чемпіонами Європи

17 червня у м. Глазго (Шотландія) завершився чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів. Протягом чотирьох днів за перемогу боролися спортсмени із 35 країн.

Читать далее

Каким спортом лучше заниматься летом

В летнюю пору у вас появляется в два раза больше возможностей привести тело в форму. И сделать это можно не в стенах фитнес-клуба, а в ближайшем парке или на стадионе!

Читать далее

На Дніпропетровщині безвісти зник чоловік: особливі прикмети (Фото)

У Кривому Розі розшукується безвісти зниклий Дмитренко Іван Іванович, 27.08.1964 року народження, який  31.05.2018 року пішов з дому та не повернувся.

Читать далее

Шістдесят будинків Дніпра – з новою покрівлею

У Дніпрі тривають капітальні та поточні ремонти покрівель житлових будинків. Наразі вже готово 60 об’єктів. Загалом у цьому році планують відновити 154 дахи.

Читать далее

Наприкінці червня Україну знову накриють магнітні бурі

Наприкінці першого літнього місяця Україну накриють магнітні бурі — 28 і 29 червня. Про це повідомляє УНН з посиланням на Лабораторію рентгенівської астрономії Сонця.

Читать далее

Міст Дніпра зберігає свою незвичайну історію (Фото)

Центральна переправа Дніпра майже півтори тисячі метрів завдовжки і двадцять завширшки. Вже понад півстоліття Новий міст – головний.

Як розповідає dnipro.tv, до 18 століття у тодішньому ще Катеринославі працював лише козацький перевіз через річку, людей та вантаж переправляли човнами.

Читать далее