В Украине подорожали социально важные продукты: чего ждать дальше

В октябре исполнится год как Кабмин отменил государственное регулирование цен на социально значимые товары. Как свидетельствуют последние данные Госслужбы статистики, за это время большинство соцтоваров подорожало, причем некоторые — на 30—45%, что в 2—3 раза больше, чем среднегодовая инфляция.

Свіжий номер «Вістей Придніпров’я»: пориньте у світ цікавих новин

Сьогодні вийшов новий номер газети «Вісті Придніпров’я», на сторінках якого ви знайдете багато новин та ексклюзивних статей від наших журналістів.

У Дніпрі може з’явитися незвичайна скульптура про кохання (Фото)

Нині у міських ландшафтах творів сучасних митців обмаль. Так, у Дніпрі існують пам’ятники радянської епохи, скульптури видатних людей, а от романтичної ліричної композиції — просто не існує.

У Дніпрі напали на чоловіка та розтрощили його авто

25 вересня, близько 10-ї години ранку спецлінії 102 зателефонував чоловік і повідомив, що у нього невідомі вимагали гроші.

Возле Дубая построят еще одну Венецию

Проект стоимостью $680 млн планируется реализовать к 2020 году. Курорт будет построен на территории Мировых островов — архипелаге, состоящем из 300 небольших искусственных островов, вместе составляющих изображение карты мира.

26 вересня. Цей день в історії

1580 — повернення з кругосвітньої подорожі пірата Френсіса Дрейка.

1815 — створення широкої політичної коаліції в Європі — Священного союзу за участю Австрії, Прусії та Російської імперії.

Науковці назвали користь недосипання

Американські психологи прийшли до цікавого висновку в своїх дослідженнях, згідно з яким брак сну або ж його відсутність можуть мати позитивний вплив на боротьбу людини з депресивним станом.

В Україні пройшло незвичайне Свято борщу  (Фото)

Фестиваль української кухні «Свято борщу» днями завершився у  Попасній. На відкритому вогні близько двох десятків команд готували борщ за своїми рецептами.