Криворізький ЦНАП отримав всеукраїнську нагороду

Криворізький Центр надання адмінпослуг отримав нагороду «Драйвер інноваційних змін! Цифровий ЦНАП». Її вручили на всеукраїнському форумі в Києві, повідомив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

«ЦНАПи Дніпропетровщини – сучасні сервісні установи, орієнтовані на людину, вирішення її життєвих або бізнесових питань. Нашій команді єдиної мережі є, чим похизуватися. Приємно, що успішні практики відзначили й у Мінцифри», – зазначив Іван Начовний.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Криворізький ЦНАП – один з найбільших на Дніпропетровщині. Там надають 570 видів послуг.

«Ми ніколи не сидимо на місці. Багато новинок запускаємо серед перших в області та країні. Так було проєктом «Я – Ветеран». Послугами РАЦС, зокрема, реєстрацією шлюбів та народження дитини. А ще – муніципальними сервісами, які ми запровадили в електронному вигляді через власний веб-портал», – поділилася керівниця криворізького Центру адмінпослуг «Віза» Людмила Зеленська.

Загалом на Дніпропетровщині понад 80 ЦНАПів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!