Мешканець Дніпропетровщини ошукав громадян на мільйони гривень

У Кам’янському судитимуть шахраїв, які ошукали родичів військових на 5 млн гривень. Наразі встановлено 23 потерпілих з різних регіонів України. Повідомили в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що фігуранти відстежували в соціальних мережах дописи про зниклих військовослужбовців, які розміщували їхні родичі. Далі вони телефонували до сімей та пропонували “допомогу”- у поверненні з полону або в організації лікування. За свої “послуги” просили передплату та обіцяли позитивний результат. Сподіваючись врятувати близьких, люди переказували на вказані рахунки значні суми. Загалом зловмисникам вдалося ошукати громадян на 5 мільйонів гривень.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Злочинну діяльність шахраїв викрили поліцейські Кам’янського районного управління поліції спільно зі співробітниками Управління СБУ у Дніпропетровській області.

Слідчі, під процесуальним керівництвом Кам’янської окружної прокуратури, завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт відносно двох учасників організованої групи до суду. Їх дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 190 КК України. Обвинуваченим загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *