У Дніпрі чемпіонат з українського рукопашу присвятили військовим
У Дніпрі пройшов Відкритий чемпіонат міста з українського рукопашу «Спас», присвячений воїнам 1-го механізованого батальйону 3-ї окремої штурмової бригади. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів. Про це повідомили у Дніпровській міській раді.
Організатори чемпіонату – комунальний заклад освіти «Центр Штурм» та ГО «Федерація козацького традиційного бойового мистецтва «Спас».
Проведення чемпіонату в умовах війни – це справжній педагогічний подвиг. Цей турнір є важливим етапом у розвитку молодих спортсменів.
«Спас» – це не просто спорт. Це національне бойове мистецтво, яке виховує справжніх воїнів. Після початку повномасштабного вторгнення всі тренери школи стали до лав війська.
Мета чемпіонату – відродження та розвиток національних бойових мистецтв України; патріотичне, культурне та духовне виховання дітей та молоді; пропаганда здорового способу життя; залучення молоді до фізичного загартування та військово-патріотичної підготовки.