У Кривому Розі молода дівчина напала на пенсіонерку (Фото)
Інгулецькі співробітники поліції спільно з екіпажом патрульної поліції, затримали дівчину, яка напала на пенсіонерку в під’їзді одного з будинків міста. Зловмисниця безсоромно відібрала у старенької все, що та мала при собі: гаманець з грошима, мобільний телефон, пакет з продуктами та навіть художні книжки.
Завдяки тому, що жінка запам’ятала нападницю та одразу повідомила до поліції, правоохоронці швидко затримали зловмисницю. Нею виявилась 20-річна жителька Запорізької області, яка в гонитві за легкою наживою зазіхнула на майно старенької.
На теперішній час з місцевою прокуратурою узгоджується повідомлення про підозру та обрання останній запобіжного заходу. Викрадене майно повернуто власниці.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодекс України, санкція якої передбачає до чотирьох років позбавлення волі.





