У Павлограді дві собаки наводили страх на містян (Фото)

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції виїхали в провулок Кривий Павлограда, де за повідомленням громадян без нагляду розгулювали дві собаки породи Алабай та своїм виглядом наводили страх на містян. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Спільно із фахівцями КП «Затишне місто» Павлоградської міської ради правоохоронці встановили власника собак.  Чоловік пояснив, що 13 квітня близько 06:00 він виявив, що пси зірвались з ланцюгів, після чого намагався самостійно розшукати  їх.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Завдяки злагодженим діям працівників поліції жодна людина і тварина не постраждала. Стосовно власника собак складено адміністративний протокол за ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів).

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!