Заявка на Гіннеса: найбільший мовний урок у світі проведуть на 55 локаціях в Україні
Цієї суботи, 28 травня, у 55 населених пунктах України о 13:00 проведуть одночасний урок англійської мови, який може стати рекордом у знаменитій книзі Гіннеса. Про це повідомляє “Українська правда”. Заняття проведуть на підтримку Року англійської мови в Україні.
Спроба світового рекорду буде наживо транслюватися у мережі на веб-сайті. Наразі світовий рекорд у категорії “Найбільший мовний урок” включає 6287 учасників. Щоб перемогти, українське заняття має зібрати 9 тисяч учасників.
Щоб дізнатись, як взяти участь у заході, організувати приміщення для нього або знайти найближче місце проведення, можна завітати на Facebook-сторінку заходу чи на сайт.
Захід має хештег #UAspeakingEnglish. Під час уроку проведуть конкурси “Найстарший учасник”, “Наймолодший учасник”, “Найкраще фото”, “Найбільш творче використання логотипу Україна Speaking”, “Найбільш незвичайне приміщення” і “Найбільше приміщення за межами Львова”.


