У Дніпрі молоді художники презентують свої роботи

У Музеї українського живопису презентують виставку картин молодих художників «Dnipropetrovsk Region Art Fest». В експозиції – більше ста робіт, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Молодим художникам «набрати обертів» на творчій орбіті досить не просто. Наважитися на персональну виставку, переконати творчі майданчики у своїй унікальності та тому, що саме його роботи варті уваги – не просте завдання, – зазначили в музеї. – Ідея цієї виставки – дати шанс «зазвучати» молодим митцям».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На виставці представлять більше 100 робіт від 53 учасників зі всієї Дніпропетровської області.

«Це художники, які працюють у різних техніках і манерах, експериментують, намагаються відкривати нові художні світи. Дехто з них ще навчається у коледжі чи Академії мистецтв, дехто не має художньої освіти, втім малює за покликом серця», – розповіли в музеї.

Виставка відкриється 26 липня о 17:00 і триватиме місяць. Можна буде не лише переглянути картини, а й послухати лекції. 1 серпня – про жанрові особливості мистецтва та видатних художників дніпровської школи. 9 серпня – про сприйняття та тлумачення сучасного мистецтва. А 16 серпня відбудеться майстер-клас для дітей з малювання.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!