240 тонн будматеріалів передала Дніпропетровщина на відновлення Сватового, – Валентин Резніченко

Ще 40 тонн гумдопомоги відправилося з Дніпропетровщини до луганського міста Сватове, яке відновлюють після вибуху складу з боєприпасами. Сьогодні сусідам передали метал. Вже завтра арматуру використають для  бетонування зруйнованих стін будинків – закриють дірки, щоб людям було тепло. Загалом область відправила постраждалим 240 тонн будматеріалів.

будматериалы1
Півтора тижні щодня з Дніпропетровської до Луганської області відправляється 20-тонна фура. Цемент, утеплювач, шифер, штукатурку та багато іншого везуть постраждалим у Сватове. Коли сталося лихо, Дніпропетровщина однією з перших підтримала сусідів.

«Президент України закликав всіх простягнути руку допомоги. Ми не зволікали. Це як у сім’ї: коли комусь погано, ми не роздумуємо, а робимо все можливе та навіть більше, щоб підтримати близьких. Так і тут: ми швидко зібрали необхідні будматеріали та відправили першу фуру», – зазначив  голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

будматериалы2

Таких машин до Луганської області поїхало вже 12. Сьогодні відправили одразу дві.

«Це арматура виробництва криворізького заводу «Арселор Міттал» . Метал піде на бетонування частково зруйнованих будинків, – розповів заступник очільника області Володимир Пруцаков. – Роботи у Сватово багато, і крім будматеріалів потрібні були робочі руки. Бригада з дніпропетровськими будівельками вже відправилася до постраждалого міста. 25  наших хлопців відновлюють житлові будинки та лікарню».

пру

Володимир Пруцаков додав, що Дніпропетровська облдержадміністрація тримає зв’язок з Луганщиною і за потреби допомагатиме ще.

Залишити відповідь