«40 юристів надають безкоштовну первинну правову допомогу учасникам АТО на Дніпропетровщині», – Наталія Шуліка

40 юристів у всіх 22-х райдержадміністраціях надають безкоштовну первинну допомогу учасникам АТО. Про це на прес-конференції розповіла координатор Центру допомоги учасникам АТО та членам їх сімей при Дніпропетровській облдержадміністрації Наталія Шуліка.

«Ми налагодили співпрацю з райдержадміністраціями по всій області, – пояснила Наталія Шуліка. – Відтепер їх юристи безкоштовно консультують бійців АТО в юридичних питаннях. Найчастіше це питання про те, як отримати земельну ділянку або правильно звільнитися з роботи, отримавши зарплату і компенсацію, якщо воїн мобілізований».

Крім того, Дніпропетровська ОДА підписала меморандум з Центрами безоплатної вторинної юридичної допомоги про надання послуг бійцям. Таких центрів в області – 8. 3 з них – у Дніпропетровську, 2 – у Кривому Розі, по одному – в Дніпродзержинську, Нікополі та Павлограді: «Але вони охоплюють всю область, – зазначила Наталія Шуліка. – Для цього деякі Центри влаштовують виїзні прийоми в інших районах. Наприклад, павлоградські адвокати їздять в Межівський, Петропавловський, Юр’ївський та Першотравенський райони».

Дізнатися про те, як отримати первинну чи вторинну юридичну допомогу, можна у Центрі допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, за адресою Кірова, 1, місто Дніпропетровськ, або за телефонами: (056) 742 86 62, (068) 679 89 61.

Залишити відповідь