61-річний АТОшник з Луганська розпочинає життя з чистого листа у Дніпропетровську

«Ось є стіл, стілець, ліжко, шафа…», – 61-річний луганчанин Михайло Карпенко показує своє нове помешкання. Нещодавно чоловік демобілізувався і зрозумів – повертатися йому нікуди. Декілька місяців він жив у побратимів та поневірявся по кабінетах чиновників, аж поки не дізнався про центр допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації. Його працівники підшукали кімнату у гуртожитку, зробили ремонт.

Чоловік такій допомозі радіє: «На війні доводилось жити і в землянці, і в палатках. Кімнатою я задоволений».

Починати життя з чистого листа у 61 рік Михайлу зовсім не страшно. Ділиться: «Раніше я працював шахтарем. Зараз хочу піти на комп’ютерні курси для бійців АТО, вже був у центрі зайнятості – планую стати підприємцем».

Поки у кімнаті чоловіка – лише найнеобхідніші меблі: стіл, стілець, ліжко, шафа. Грошей у чоловіка нема, він тільки оформлює необхідні виплати і ще не знайшов роботи. Обжити кімнату Михайлу допомагає облдержадміністрація та центр допомоги бійцям АТО.

 Сьогодні його координатор Наталія Шуліка передала чоловіку електрочайник, матрац, постільну білизну та навіть картину. Каже, таким, як Михайло, допомагати треба. Він не просто переселенець. Чоловік від війни не тікав, а чесно й завзято виборював перемогу для України.

Михайло вже звикає до нового помешкання та планує стати в чергу для отримання квартири.

У 2015-му на придбання житла для бійців АТО область отримала 42 млн. гривень з держбюджету. На ці кошти вже придбали 39 квартир, на черзі – ще 37.

АТО1

 

Залишити відповідь