8-річна українка перемогла на пісенному конкурсі в Італії

8-річна Марія перемогла в міжнародному пісенному фестивалі “Eurokids”,який відбувся в Італії.  Юна співачка народилася в ОАЄ. її мама – з Полтави, батько – грек з Кіпру, сама ж Марія має українське громадянство й корені. Пише “Українська правда. Життя”.

“Марія співає з 3 років, професійно почала займатися вокалом з 6-ти. Зараз вона навчається в англійській школі, а також займається вокалом, фортепіано, музичним театром, художньою гімнастикою, балетом, джаз-танцями”, – розповіла мама дівчинки Яніна Воловод виданню Kolo.

Міжнародний пісенний фестиваль “Eurokids” відбувається протяго 7 років. Цього року участь у ньому взяли 29 країн. До журі увійшли експерти з Італії, Туреччини, Угорщини. У віковій категорії 6-9 років, в якій змагалася Марія, було 3 учасників, адже у такому віці мало хто співає професійно.

Від України донька вийшла на сцену з народною піснею “Верше”. Виступ українки журі визнало найкращим.

Окрім кубка та дипломів, Марії довірили почесну місію – виступити на дипломатичній зустрічі на честь 25 років дружби між Україною та Кіпром, яка відбудеться у лютому. Марія співає двома мовами – українською та англійською. Так звучала пісня, яка підкорила міжнародне журі.

Добавить комментарий