98% спецтехніки Дніпропетровщини готові до зими

На Дніпропетровщині до прибирання доріг взимку готовий 641 спецавтомобіль. Це 98% від плану. Про це повідомили в департаменті ЖКГ та будівництва ОДА.

Заготовлено 58,6 тис. тонн посипального матеріалу. Це 74% від плану. Крім того з підприємствами регіону існує домовленість про виділення додаткової техніки та паливно-мастильних матеріалів у разі виникнення надзвичайної ситуації.

«Очільник регіону Валентин Резніченко поставив завдання до 1 жовтня завершити підготовку до зими. Наразі практично вся техніка пройшла техогляди та ремонти, поповнюються запаси посипальних матеріалів. Персональна відповідальність за підготовку до зими лежить безпосередньо на керівниках міст та районів. І ті, хто сьогодні ігнорує цей процес, завтра можуть позбутися своїх посад», — наголосив заступник директора департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Василь Разводов.

Він відзначив, що повільними темпами готуються до зими у Вільногірську, де придбали лише 40% посипальних матеріалів, у Марганці – лише 33%. Взагалі не підготували спецтехніку у Жовтих Водах.

Добавить комментарий