На Дніпропетровщині обласна комісія прийняла важливе рішення щодо Першотравенська

Позачергова обласна комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення про обмеження виїзду з Першотравенська та в’їзду до міста. Вони діятимуть з 9-ї ранку 8 квітня. Такі заходи необхідні, аби зупинити розповсюдження коронавірусу, наголосив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Спочатку у Першотравенську виявили 6 випадків COVID-19. Днями разом із поліцією розшукали людей, з якими контактували хворі. На жаль, серед них позитивний результат ПЛР-тесту отримали ще 15 осіб. Загалом у місті – 21 лабораторно підтверджений випадок коронавірусної інфекції.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Обласна комісія з питань ТЕБ і НС обмежила виїзд з міста та в’їзд до нього, аби зупинити розповсюдження хвороби. Відповідне рішення має прийняти і міськрада Першотравенська.

«Обмеження стосуються всіх транспортних засобів. Дозвіл на в’їзд матиме лише стратегічно важливий транспорт – вантажівки з продуктами, медикаментами, автобуси, що перевозять працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, – сказав Олександр Бондаренко. – На всіх блокпостах будуть медичні бригади, які перевірятимуть водіїв та пасажирів на симптоми коронавірусу».

Першотравенська міська лікарня має інфекційні бокси, готові приймати хворих. Сьогодні туди відправили експрес-тести, дезінфектори, захисні засоби для лікарів. В разі необхідності, «важких» пацієнтів направлятимуть до лікарень у Дніпрі.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!