Енергетики ДТЕК повернули електропостачання у тисячу осель Дніпропетровщини

Протягом останньої доби аварійно-відновлювальні бригади ДТЕК повернули світло у 5 населених пунктів Дніпропетровщини, що постраждали від обстрілів.

Знову зі світлом – 1031 родина в області.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

25 липня внаслідок бойових дій були пошкоджені лінії у Дніпровському, Криворізькому та Нікопольському районі. Аварійні бригади ДТЕК оперативно відновили їх роботу щойно отримали дозвіл на проведення робіт від військових. За добу повернули світло у 1031 оселю жителів 5-ти населених пунктів області.

З початку повномасштабного вторгнення російської федерації енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі відновили електропостачання для понад 51 тисячі родин Дніпропетровської області. Переважно – у Криворізькому та Нікопольському районах, які найчастіше зазнають ворожих обстрілів. У деяких населених пунктах з 24 лютого лагодити лінії та обладнання доводилось вже десятки разів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!