Маленькі дніпропетровці – за мир у всьому світі
Дніпропетровськ приєднався до міжнародного соціального проекту, який вже підтримали 16 країн світу. За умовами дитячої акції «Діти за мир у всьому світі» хлопчики та дівчатка в різних куточках Європи створюють паперові мапи різних країн, на яких залишають символічні послання. Мапи заповнюють паперовими голубами, яких діти створюють власноруч. Дніпропетровськ став одним із перших міст України, які долучилися до міжнародної ініціативи. На завершення акції маленькі дніпропетровці випустили в небо вже справжніх птахів миру.
У Палаці дітей та юнацтва лунає музика і дитячий сміх. На столі посеред великої зали розгорнуто величезну мапу Франції – за умовами акції карта саме цієї країни дісталася дніпропетровським учасникам. Малеча у роздумах – яке послання залишити на своєму паперовому голубі. Справа серйозна, бо ж напис побачать аж у парламенті Швейцарії. Саме туди відвезуть символічну мапу, яку заповнили діти. Після цього, вже 1 червня величезну експозицію мап усіх країн-учасниць розгорнуть в самому центрі Києва.
П’ятикласниця Дарина із символічним птахом миру хоче відправити закордон побажання миру для України. А ще дівчинка хоче, аби її батьки завжди були здоровими і любили її.
«Я радилася з мамою і друзями – що ж написати. Щоб у нашій країні все було добре – це ми разом захотіли. А інше побажання, то вже я сама. Нікому не казала про це, щоб було сюрпризом», – пояснює Даринка.
Серед учасників акції не лише діти, а й дорослі. Підтримати маленьких посланців миру прийшли представники міської влади. Серед поважних гостей також народна артистка України Ірма Вітовська.


