Поні, коти та собаки: на Дніпропетровщині вакцинують тварин

На Дніпропетровщині у місті Самар працівники КП “Рідне місто” спільно із фахівцями районної лікарні ветеринарної медицини провели безкоштовну вакцинацію від сказу для домашніх та безхатніх тварин на мікрорайоні Корея. Про це повідомили у міській раді.

Було вакциновано 133 тваринки: 73 собаки, 59 котів та навіть 1 поні. Такі заходи проводяться з метою запобігання поширенню небезпечного захворювання. Сказ – смертельний вірус, який передається між тваринами, але може вразити і людину. Своєчасна вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе, свою родину та улюбленців.
Хоча цього разу вакцинація проводилася окремо для району Корея, у послузі не відмовляли і тим, хто спеціально приїхав з інших районів міста.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Наступну вакцинацію заплановано на 5 травня у мікрорайоні Красний Кут.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *