На Дніпропетровщині запрацювало сучасне відділення реабілітації
У Нікополі відкрили нове реабілітаційне відділення. Раніше тут вже надавали подібні послуги. Адже запит – чималий. Зокрема, й серед цивільних. Йдеться не тільки про подолання наслідків хвороб. Мешканці отримують поранення через щоденні атаки ворога. І потребують відновлення. Повідомили у ДніпроОВА.
Тепер для таких пацієнтів відвели окреме приміщення. Облаштували кабінети для медиків, палати, простори для занять. Все з урахуванням вимог інклюзивності.
Одночасно отримувати стаціонарну допомогу зможуть 30 людей. З ними працюватиме ціла команда фахівців – лікарі різних профілів, фізіо- та ерготерапевти, психологи. Вони застосовуватимуть сучасні методики. Для цього є все необхідне обладнання. Тільки різноманітних тренажерів – з десяток.
Проєкт втілили місцевим коштом. Долучилися й благодійники.


