Юна мешканка Дніпропетровщини розчулила журі популярного талант-шоу
Шестирічна Злата Птиця з Межової на Дніпропетровщині стала однією з найемоційніших учасниць шоу «Україна має талант». На великій сцені дівчинка продекламувала вірш про війну, біль утрат і прагнення свободи, вклавши у нього й власні переживання за рідний дім. Про це повідомляють на Youtube-каналі “Україна має талант”.
Злата родом із Межової, яка через російські обстріли зазнала значних руйнувань. За словами родини, евакуюватися із селища вони вирішили влітку 2025 року після нічної атаки по житловій забудові.
На сцені перед Артемом Пивоваровим, Станіславом Бокланом та Оленою Кравець дівчинка прочитала твір української поетеси Галини Потопляк «А Бог, напевно, теж заплакав».
Для Злати ці рядки виявилися особливо близькими. Війна для неї — не лише тема вірша, а й особистий досвід вимушеного від’їзду з рідного селища та невизначеність щодо того, що залишилося від знайомих з дитинства вулиць і будинку.
Під час виступу у залі запанувала тиша, а частина глядачів не стримувала сліз. Разом із мамою дівчинку підтримувала бабуся, яка також емоційно сприйняла її декламацію.
Журі високо оцінило щирість і артистизм маленької учасниці. Після виступу мама Злати передала суддям символічні сувеніри, пов’язані з Межовою.
Підготувала Анастасія Ковальчук


