Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує
Новомосковська об’єднана ДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області інформує про сплату авансових внесків під час ліквідації підприємства. Зокрема, чи необхідно сплачувати авансові внески з податку на прибуток у випадку, якщо проводиться процедура зняття платника з обліку (в т. ч. якщо вже подана ліквідаційна декларація та проведена перевірка)?
Якщо платник податку на прибуток знаходиться лише на стадії ліквідації, він зобов’язаний щомісячно сплачувати авансові внески з податку на прибуток, задекларовані ним у складі річної податкової декларації за попередній звітний (податковий) рік. Такий платник подає до контролюючого органу податкову декларацію з податку на прибуток (останню) (далі — остання декларація) за звітний період, на який припадає даті його ліквідації, та враховує сплачені авансов внески у зменшення податкових зобов’язані з податку на прибуток в останній деклараці з податку на прибуток, що подається платнії ком. У разі надміру сплачених авансових внесків податку на прибуток платник податку має прі во на повернення таких грошових зобов’язан за умови дотримання положень ст. 43 ПКУ.
Останній термін подання декларації з податку на прибуток в разі переходу на єдиний податок
За який звітний період та в який термін платнику податку на прибуток потрібно подавати декларацію з податку на прибуток, якщо в середині року платник переходить на спрощену систему оподаткування?
Платник податку на прибуток, у разі переходу на спрощену систему оподаткування в середині року, подає податкову декларацію з податку на прибуток за звітний період, що передує кварталу, з якого він переходить на спрощену систему оподаткування, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) періоду.
У які строки звітувати про держдивіденти
Який порядок подання Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до державного бюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, та яка відповідальність передбачена за його неподання (несвоєчасне подання)?
Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до контролюючого органу за підсумками кварталу, півріччя, трьох кварталів та року у терміни, передбачені для квартальної звітності — протягом 40 календарні днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, та обов’язковим документом, на підставі якої здійснюється нарахування та сплата зазначеного платежу. Платники частини чистого прибутку (доходу) несуть відповідальність за своєчасність подання цього Розрахунку, передбачену п. 120.1 Податкового кодексу України.
Чи коригують бухфінрезультат на недоамартизовану вартість ремонтів орендованого основного засобу
Чи враховується при визначенні фінансового результату до оподаткування недоамортизована частина ремонту орендованого основного засобу (далі — 03) по закінченню договору оперативної оренди?
При визначенні фінансового результату до оподаткування у витратах враховують недоамортизовану частину ремонту орендованого 03 по закінченню договору оперативної оренди. При цьому при визначенні об’єкта оподаткування платник податку — орендар на підставі положень абз. 4 п. 138.1 та абз. З п. 138.2 ПКУ має збільшити фінансовий результат на суму недоамортизованої частини витрат на ремонт/поліпшення орендованих 03, визначеної відповідно до національних П(С)БО, та зменшити фінансовий результат на суму недоамортизованої частини витрат на ремонт/поліпшення орендованих 03, визначеної з урахуванням положень ст. 138 ПКУ.