Новий iPad і червоний iPhone: чим знову здивували в Apple

Компанія Apple представила оновлену версію планшета iPad Retina та новий дизайн смартфонів iPhone 7 та iPhone 7 Plus, повідомляє 24 канал.

Планшет з діагоналлю 9,7 дюйма з новим, більш яскравим дисплеєм Retina, важитиме на 500 грамів менше від свого попередника.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Екран iPad матиме роздільну здатність понад 3,1 млн пікселів і, як запевняють розробники, зможе обходитися без підзарядки впродовж цілого дня, що для “яблучних” пристроїв неабияка перевага.

У компанії повідомляють, що новинка буде доступна для замовлень 24 березня. Ціна пристрою стартує від 329 доларів, про це йдеться на офіційному сайті компанії.

У продаж також надійдуть iPhone 7 та iPhone 7 Plus спеціальної серії червоного кольору, частина коштів від продажу яких піде в Глобальний фонд для боротьби зі СНІДом.

iPhone 7 можна купити за 749 доларів, а ціна iPhone 7 Plus починається від 869 “зелених”.

Побільшало новинок і серед Apple Watch. В серію аксесуарів компанія додала нову коллекцію ремінців “Весна 2017”.

У онлайн-магазині також з’явилася і спортивна лінійка ремінців від Nike, яка раніше була доступна тільки разом з моделлю годинника Nike.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!