Адвокат: Геннадія Корбана примусово вивезли до Києва на медекспертизу

Незважаючи на те, що адвокати лідера УКРОПу Геннадія Корбана узгодили зі слідчим питання перенесення медичної експертизи на більш пізній термін, політика фактично викрали з власного дому та везуть до Києва на примусову експертизу. Про це написала на своїй сторінці у Facebook адвокат лідера «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Оксана Томчук.

«Тільки що ми стали очевидцями самогубства Шокіна і компанії. Геннадія везуть до Києва в супроводі шести автобусів автоматників. Фактично, це викрадення, за яке Макєєв (слідчий ГПУ) має сісти», – заявила адвокат.

Оксана Томчук нагадала, що сьогодні зранку Геннадія Корбана викликали на медичну експертизу до столиці, на яку він мав з’явитися до 18.00. «Оскільки дістатися до Києва за цей час неможливо ні літаком, ні потягом, ми дали телеграму, і я особисто зв’язалась з керівником слідчої групи Макєєвим, з яким погодила питання перенесення і узгодження дати експертизи. Слідчий погодився і сказав, що набере трохи згодом щоб визначитись з датою, але потім зі зв’язку зник», – розповіла адвокат, наголосивши, що в результаті за сьогодні в порушення норм закону, розглянуто і задоволено клопотання Генеральної прокуратури про примусове медичне обстеження Геннадія Корбана та його примусовий привід.

«Це просто неможливо без участі захисту, – наголосила Оксана Томчук, додавши, що клопотання чомусь розглядав Дніпровський районний суд Києва.

Залишити відповідь