АМКУ у Дніпропетровській області інформує
ТОВ «АСС» оштрафовано на 68 000 гривень за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.
Як було встановлено, товариство поширювало неточні відомості про продукцію, а саме «Соус томатний Краснодарський» у вигляді відомостей «ГОСТ», «ГОСТюга» та ромбоподібної емблеми з написом «гост», в той час як продукція виготовлена по ТУ У 15.8-30260000-004:2010 «Консерви. Соуси томатні «Помідора».
Проте дана інформація могла сприйматися споживачами, як така, що продукція вироблена за ГОСТом.
Поряд із цим, ГОСТ встановлював більш «жорсткі» вимоги для продуктів харчування та контролювався державою.
В той же час, ТУ У 15.8-30260000-004:2010 «Консерви. Соуси томатні «Помідора» передбачали інші вимоги до «Соусу томатного Карснодарського» а ніж ті, що були передбачені ГОСТом.
Внаслідок таких дій, ТОВ «АСС» повідомляло потенційним споживачам неточні відомості про продукцію, що могло вплинути на їх наміри щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання, а товариство могло отримати неправомірні переваги у конкуренції.
В ході розгляду справи Товариство припинило порушення конкуренційного законодавства.
За порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції ТОВ «АСС» оштрафовано на 68 000 гривень.


