Ансамбль бандуристок та пісочна анімація: дніпропетровців запрошують до філармонії

Цього тижня на відвідувачів Дніпропетровської філармонії очікують пісні про квіти у виконанні ансамблю бандуристок та пісочна казка «Аліса у Країні Чудес», повідомляють в управлінні культури, національностей і релігій облдержадміністрації.

26 грудня о 17.00 ансамбль бандуристок «Чарівниці» подарує слухачам букет чарівних пісень, що присвячені українським квітам.  Солісти Вадим Кочетков та Ольга Синякова заспівають про руту, барвінок і мальви.

27 грудня о 15.00 художниця Катерина Дзюба покаже анімацію «Аліса у Країні Чудес». Робитиме це за допомогою піску. Мінливість зображень супроводжуватиметься акторським читанням і музикою.

Перед початком вистави глядачі зустрінуться зі справжніми жителями Країни чудес – Білим кроликом, Божевільним Капелюшником, Чеширським котом. Працюватиме велика селфі-зона для фото, стоятиме спеціальний стіл для пісочної анімації. Кожен зможе спробувати себе у ролі художника.

Філармонія знаходиться на Леніна, 6. Каси працюють з вівторка по суботу з 12.00 до 19.00, у неділю – на годину менше, до 18.00.

Телефони для довідок: (056) 372-96-40, (056) 372-96-20.

Залишити відповідь